Ksa dnem Askerlik...

:gitme:
:asigim: :Saruboceq: :lepi: SAFAK DOGAN GUNEESS !! :lepi: :Saruboceq: :asigim:
Ve artik bitti sayilacak gunleerr ! Artik saymaya doyulmayacak yep yeni huzur dolu gunler basliyor Allah'in izniyle....
Rabbim ayri kalan tum gonulleri huzurla daimi birlestirsin !
Sukurler olsun bunu diyebilmeyi nasip etti;
:Saruboceq: :lepi: SAFAK DOGAN GUNESS !! :lepi: :Saruboceq:
:gitme: :asigim: :gitme:​

çok mutluyum canım sizler adına allah bizlerede nasip etsin mutlulugunuz bir ömür boyu daim olsun canlarım:asigim::1hug::teytey:a.s.alkisalkisalkis

amaaanııın kızlar parti neyim ettinizmi ben unuttum :kedi: kıyafetlerimi hazırlamaktan heyecandan unuttum özürdilerim yaa
ben yarın elazığa gidiyorum dua edin sağ salim gelsin eşim
herkesin gözüaydın olsun Rabbim ayırmasın bizleri sevdiklerimizden Amiiiiiiiiiinnn
gidişim suskun oluyor ama dönüşüm muhteşem olacak :lepi:

canım allah yolunu açık etsin tatlım
çok öpüyorum seni sağ salim gidip gelin inşallah opuyorumnanaktan

gözlerim doldu ya..şafak doğan güneş..hepinizin gözü aydın..allahım ne büyük bi mutluluk..sağ salim kavuşun inşllah....

canımm asıl partiyi kavustugunuzda yasayacaksınız. 5 ayın acısını cıkartın. tekrar gözün aydınnn tatlım

günaydın kızlar, kavuşan ve kavuşacaklar için çok sevindim darısı bize kavuşamayanlara İNŞALLAHHHHH :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt

günaydın burcucum. senin kac saat kaldı bulusmana olumunekankayizsmile

benim çoook var canım cuma günü yanıma gelcekohaoldumsmile finallerim cuma bitiyo, o arada da ailesine doyup yanıma gelir =))
evine pazar akşamı gidiyo heralde hala konusamıyoruz bunu terör bölgesi olunca insan rahat rahat iyi yolculuklarda diyemiyoki:mymeka:
aman ben bilaç gün daha görmiyimde o iyi olsun yeter benim içinopuyorumnanaktan

günaydın kızlar, kavuşan ve kavuşacaklar için çok sevindim darısı bize kavuşamayanlara İNŞALLAHHHHH :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt
Dahaa çok varr 120 günnn canım usta birliğinde nasıl senin nişanlın? benim artık günde 1 kere zor arıyor vede çok kötü olduğunu söylüyor herşey dahada zorlaşmış..

kızlar şafak doğan güneşşşşşşşşşşşşşş
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt sositososito :sm_cool: :sm_cool:
yarın bir tanem saat 16.00da yanımda

Dahaa çok varr 120 günnn canım usta birliğinde nasıl senin nişanlın? benim artık günde 1 kere zor arıyor vede çok kötü olduğunu söylüyor herşey dahada zorlaşmış..

canım üzülme onlar şimdi denetlemeler için hazırlanıyorlardır zorlanmaları bu yüzden ama geçecek bu günler

Şafakları biten arkadaşlarım sabrettiniz ve kazandınız:lepi: şimdi kavuşmak zamanı,Gözleriniz aydın...:teytey:

beyleyen arkadaşlarımı da hayırlı teskereler diliyoruma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…