Ksa dnem Askerlik...

inşallah hemşom ya bizi yalnız bırakma olar mııııŞeniz
tez sonucun belli oldu mu bitti mi okul?

Birakirmiyim hic hemsom..
Mayisa kadar sizinleyim canim benim, sizide kirmizi yapip, öyle evlenecemkaydirigubbakcemile3
Sonra yine beraberiz zaten Allah'in izniyle.

Tez sonucu belli olmadi daha hemsom, ama dün ingilizce sözlü sinavim vardi, cok sükür gectim, simdi tez sonucunu bekliyorum, gecersem okul bitiyor insAllah:lepi:

Benimde tuylerim diken diken oldu oyle..
Gerci dun baya yoldum kendimi tuy muy kalmadi ama :roflol:

:roflol::roflol:

Alemsin bacim yav, güldürüyorsun beni bugün.
Ohhh kaymak gibisindir. Enisteyi arayip simdi dicen bunu, adam helikopterle ucar eve valla:roflol:

negüzel anlatmışsın canım yaa... sevgi özlem hep olurdu ama bu sefer merhamet var bi bebek annesine muhtaç oldugunda nasıl merhamet edilirse içimde öyle bişey var.
çok değişik bi duygu, zaten bi asker beklemek bi bebek beklemek derlerya...

Yavrum cok duygulandim be..
O ani hayal ettimde, tüylerim diken diken oldu..
Cok sükür Allah'ima..
Askerlerimizin hepsine Rabbim bu sevinci yasatsin insAllahturkbayragi
bende çok karışığım ağlasammı gülsemmi sevinsemmi üzülsemmi çok çok karışığım...

rabbim hepsini sevdiklerine sağ salim kavuştursun inşallah :Saruboceq:

inşallah canıım :Saruboceq:

Yok anam 18 saat sonra kollarimda olucak nilacli gazosunu icerken insallahhh :)))

InsAllah canim benim, karsIlikli tokusturarak icersiniz:içelim::asigim:

bende çok karışığım ağlasammı gülsemmi sevinsemmi üzülsemmi çok çok karışığım...

Bu duygularin hepsini bir arada yasamak en güzeli olsa gerek balimolumunekankayizsmile
Doya doya gül, doya doya agla. SOnucta hepsinin temelinde mutluluk var:lepi:

Alemsin bacim yav, güldürüyorsun beni bugün.
Ohhh kaymak gibisindir. Enisteyi arayip simdi dicen bunu, adam helikopterle ucar eve valla:roflol:
canım pastalar süpeeerr :lepi:
ben daha o işleme geçmedim sınav haftası diye nadasa bıraktım:roflol:
hafta sonu şartlar olgunlaşınca tek kişilik ağda partisi veriyorum biletler biletikste:roflol:

sizde de burada oluruz hepberaber kutlarız canım hiç üzülme hemen geçicek:1hug:

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi
ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığ
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderun
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkara
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalya
buket87--------------------------------------------------------Izmir
Cash06--------------------------------------------------------Bilecik
crncrn---------------------------------------------------------Batman
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlar
*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremit
denise85-----------------------------------------------------Elazığ
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazari
elvin06--------------------------------------------------------Mugla
erence--------------------------------------------------------Sivas
fcert-----------------------------------------------------------Uşak
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazit
horizon-------------------------------------------------------Kütahya
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköy
ılarzu---------------------------------------------------------Karaman
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyali
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşan
PesPemBe-------------------------------------------------Izmir
seda---------------------------------------------------------Manisa
shining------------------------------------------------------Kars
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirne
suchalovelyday------------------------------------------Edremit
torakcan---------------------------------------------------Nevşehir
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzla
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincan
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprü
Quixotic----------------------------------------------------Manisa
27.01--------------------------------------------------------Corlu

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi
Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamak
linguist----------------------------------------------------Balikesir
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Cat

Pazza------------------------------------------------------Tunceli
__TanRIcA__ -------------------------------------------Eskisehir

Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................geri sayim basladi
bsbirkin----------------------------------------------???.............................................................geri sayim basladi
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................geri sayim basladi
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................geri sayim basladi
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................geri sayim basladi
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................geri sayim basladi
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………..................geri sayim basladi
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................geri sayim basladi
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................geri sayim basladi
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................geri sayim basladi
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................geri sayim basladi
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................geri sayim basladi
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................geri sayim basladi
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................geri sayim basladi
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................geri sayim basladi

KAVUSANLAR
Önce merül merül bakisirsiniz :asigim:
Sonra yapisirsiniz Şeniz
Daha sonra atisir alsanaalsanasmile
En sonundada barisirsiniz vereliniortak

Tipki askerlikten önceki günler gibi:asigim:

naniknanik

ay kızlar ne guzel tatlı teaşlarınız vardır şimdi ne giysek sacımızı nasıl yapsak:)) darısı bizim başimiza:) neyse en azından bende yarın ziyaretine gidicem çarşı izninde beraberiz en azından allah kimseye hasretlik cektirmesin kimsenin gozunu yollarda bırakmasın.

canım pastalar süpeeerr :lepi:
ben daha o işleme geçmedim sınav haftası diye nadasa bıraktım:roflol:
hafta sonu şartlar olgunlaşınca tek kişilik ağda partisi veriyorum biletler biletikste:roflol

Evet demi, cok seker bu pastalar yahu, tam "yemede yaninda yat" lafina uygunkaydirigubbakcemile3

Bende sinav haftasindayim diye afedersin hic dokunmadim bi yere.
Tabi bazi yerler harickaydirigubbakcemile3
2 kisilik yokmu o biletten:roflol:

inşallah bitecek hemşom :Saruboceq:
Yavrum eline saglik ozel karisim heralde bu.. :jeyyar:
afrodizyak kokulari geldi burnuma.. :roflol:
özel bi karışım var ondan attım içine :jeyyar:kaydirigubbakcemile3

Amin canim, Allah kavustursun hepinizi.
Yarin doya doya bir gün gecirirsiniz insAllah..

bizim dönemden bitek ben ve charm görmedik sanırım, izne hiç çıkmadılar zaten:gitme:
ama bizim kavusmamız daha güzel olcak charm bak gör hıııhhh şimdide izinde görenler çatlasın hıııhhhsüprizzzzz

Yaa insallah yaninda da bi gulup bi aglamam boyle deli gibi..
Ne degisik duygularmis hakikaten burcum.. valla oyle bir merhamet, bi tutku.. Hepside cok guclu..

Sensiblim eniste saginda solundakilere bisey yaparmi diye endiseleniyorum zaten sikis tikis yatiyolar ktm de..:roflol:
Yada ona bisey olmasin mazallah :bbo: tobee :mymeka:

Evet demi, cok seker bu pastalar yahu, tam "yemede yaninda yat" lafina uygunkaydirigubbakcemile3

Bende sinav haftasindayim diye afedersin hic dokunmadim bi yere.
Tabi bazi yerler harickaydirigubbakcemile3
2 kisilik yokmu o biletten:roflol:
:roflol:
yurtta kızlarla ağda günü yapar ciyak ciyak bağırırdık odanın önünden geçen noluyo diye sorardıkaydirigubbakcemile3 o günler geldi aklıma:roflol:
sana protokolden en ön ayarlayabilirim canım ama bence iyi düşün:roflol:

kızlar esim aradı biraz önce kesin pazartesi geliyor. bana biletimi alırmısın dedi. cumartesi pazar cift carsı izni vermişler. son kez arkadaslarla cıkacaz bu sefer tadını cıkaracaz dedi. istanbul kültür baskenti etkinliklerine katılacaz dedi. offfff gelemediği yetmiyor gibi orda bensiz eglenecekklava:

çarşı iznimi:uhm: yol izni vermeleri gerekmiyomu ya ilişiklerinin kesilmesi gerekmiyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…