Ksa dnem Askerlik...

selam kızlar
bi heyecan msn de beklerken nişanlım aradı çarşı iznini kilitlemişler :sinifsinif:
neden dedim gıcıklığına yapıyolar dedi :eek:lmaz:
5 aylık kısa dönem vardı bana sadece 6 kez çarşıya çıktığını söyledi dedi
morali çok bozuktu:çok üzgünüm:

Dahaa çok varr:KK43: 120 günnn:KK43: canım usta birliğinde nasıl senin nişanlın? benim artık günde 1 kere zor arıyor vede çok kötü olduğunu söylüyor herşey dahada zorlaşmış..

evet canım benimkide aynı acaip yoruluyolarmış yaa çok üzülüyorum, günde 4 kere falan arardı şimdi 1 kere arıyo ama çok zorlanıyomuş, herkes yemeğe giderken o telefona geliyomuş mafoldumben

Şafakları biten arkadaşlarım sabrettiniz ve kazandınız:lepi: şimdi kavuşmak zamanı,Gözleriniz aydın...:teytey:

beyleyen arkadaşlarımı da hayırlı teskereler diliyoruma.s.
canımmmmmopuyorumnanaktan sana ne çok özenmiştim allah bizede nasip etti=)

selam kızlar
bi heyecan msn de beklerken nişanlım aradı çarşı iznini kilitlemişler :sinifsinif:
neden dedim gıcıklığına yapıyolar dedi :eek:lmaz:
5 aylık kısa dönem vardı bana sadece 6 kez çarşıya çıktığını söyledi dedi
morali çok bozuktu:çok üzgünüm:

benimki bi kez bile çıkamadıkaydirigubbakcemile3

selam kızlar opuyorumnanaktan
dün bir virüs programı yükledim nedense bilgisayarda sorunlar oluştu. ii kaynatmışsınız dün =))

Ayy az önce nişanlımla konuştum arkadaşı vardı yanında kız taklidi yapıp beni sinir etti. Heeey tatlım aşkım diyor nişanlıma :roflol: Bu askerler çok fena valla =)

kaydirigubbakcemile3
selam kızlar
bende msn de konuştum aşkımla iki gün sonra yüzyüze konuşurum artıkaklinialirimsmile
askerlik bitmiş çarşı izni vermişler. resmi olarak yarın sabah çıkış yapıcak bakalım
2 gün kaldııııboshayallersmileşakkıdı
biz bekarlar dışarda buluşcaz tabiiikaydirigubbakcemile3:kedi:eek:haoldumsmile

kaydirigubbakcemile3
selam kızlar
bende msn de konuştum aşkımla iki gün sonra yüzyüze konuşurum artıkaklinialirimsmile
askerlik bitmiş çarşı izni vermişler. resmi olarak yarın sabah çıkış yapıcak bakalım

kız bitirdi dönüyomu amann gözün aydın canım :asigim:

kaydirigubbakcemile3
selam kızlar
evlenme teklifi alacaksın sen daha kaydirigubbakcemile3
anlatırsın artık bize.
Biz aynı evde olacağız bundan sonra alkisalkisalkis Geldikten 1hafta sonra nikah olacak da :kedi:

canım bak sen evlisin sana sorıyım eşini bazı hfta sonları evci çıkardığın oldumu eşim bana çıkarabilirsin diyo ama acaba yanlış mı biliyo dedimbilmiyorumkismile

tabi canım 2 kez cıkardım. cuma günü aksam evlilik cüzdanı ve nüfus cüzdanınla gideceksin pazar günü 5'e kadar zamanınız var

X