Ksa dnem Askerlik...

iyi canım yaa öğrende bizi de makyajlarsın kız aklinialirimsmile

ya şey düşünüyorum işte, benimde temmuz sonunda düğünüm olucak ya çok masrafım var eşya falan alıyorum, az önce düşündüm, şuanda burdan çıkmıyım, burda çalışırken kursa gidiyim, evlenmeme 1-2 hafta varken bu işimden çıkıyım, sonra gittiğim kursun işine gireyim diyorum canım ama akannehir

evet canım iyi düşünmüşsün hem evlenmeden önce tazminata alırsın evlilik kıdem tazminatı alırsınyerimseniben

evet canım iyi düşünmüşsün hem evlenmeden önce tazminata alırsın evlilik kıdem tazminatı alırsınyerimseniben

o nasıl oluyo canım, ben 28 eylülde girdm işe, öle bişey varmı?
ben onu şöyle biliyorum; işten çıkarılınca tazminat ödenmiyomu canım ama ben kendim işten çıkıcam

o nasıl oluyo canım, ben 28 eylülde girdm işe, öle bişey varmı?
ben onu şöyle biliyorum; işten çıkarılınca tazminat ödenmiyomu canım ama ben kendim işten çıkıcam

evlenenlere askere gidenlere tazminat ödenir ama çalışma süren önemli tabi bildiğim kadarıyla 1 yılı gecmen lazım

ben bugün diyeti bozmadım hiç zaten bugün benim ilk günüm :)

canım sen nerdesin yaaa
ben bugün nasıl bozdum diyeti anlatamammmmkaydirigubbakcemile3
zaten annemden ambargo yedim
senin kemiklerin ağır et yok biyerinde ye yemeğiiiniiiiaklinialirimsmile klava: dedi

canım hiç sorma dediğim gibi başımda bir iş var..çok yoğun bugün yazamıyorumm.. benim annem de hep bana kızım senin neyin var ye yemeğini der :) anneler işteee kuzguna yavrusu şahin görülür misaliii :)

Son düzenleme:

wala sabah bi simiti götürdüm öğlende bi lahmacun götürdüm bi tabakta çorba yedim
patron yok diye kızlar coştu sürekli yemek halindeler dayanamdım bitanede ben yedim wallaa ohaoldumsmile

slm kızlar demın esımle gorusmmsn den ben onu gordum o benı goremedı ısyerınde kameram yok. ama bıraz soguktu. canım sıkıldı. cok mutsu zgorunuyordu. ustumune alındım unuttu benı galıba eee naprsın gozden uzak gonuldende uzak bole ıste........

canım ya üzülme ben de az önce nişanlımla konuştum da azcık konuştuk kapatalım dedi. biliyorum müsait deil ama insan eskiden saatlerce konuşup kapatamayalım diyen insanı istiyor karşısında.. bunu demeyince de insan kendini unutulmuş hissediyor :gitme:

iden nerdesin anacım yemek mi yiyosun yine yoksa... silkelen canım.. istersen dünkü fotolardan koyayım sana :)

belkıde oyledır. Ama ne bılıyım. Sankı yabancı bırı vardı karsımda.zaten msn kapandı hatlar kesılıp duruyo. Sanırım ozlemıyor . Ama artık bende ozlemıcem . Kendi ı hayatıma bakam. Gorur bıkere gununu. Gelıncede fazla ılgılenmıcem. Herkes haddini bılsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…