Ksa dnem Askerlik...

ben aşkımı çoook özledim artıkk...
sağsalim gelsin evine nolur dualarınızı eksik etmeyin kızlar hepimize dua edelim

ayyyy sıkıntı geldi artık bana ya. Geçmek bilmiyor günler.
Kızlar sizinkiler gelmeden önce toplaşalım topicte. Benimki 1hafta sonra gelecek gerçi ama olsun biz yine de toplanalım burda. Pazar günü geleceklerse cumartesi burda olalım tamam mı?

Kızlar sizinkiler gelmeden önce toplaşalım topicte. Benimki 1hafta sonra gelecek gerçi ama olsun biz yine de toplanalım burda. Pazar günü geleceklerse cumartesi burda olalım tamam mı?

TAMAAAAM=)))
parti yaparız bigüzel süper olur kızlarada mesaj atalım daisybaby darksea miracle onlarada mesaj atalım zemuszemus

TAMAAAAM=)))
parti yaparız bigüzel süper olur kızlarada mesaj atalım daisybaby darksea miracle onlarada mesaj atalım zemuszemus

:dance:
tamam ben de yazarım şimdi mesaj akşam buluşuruz burda hihoyyyt
hepinize ii geceler kızlar opuyorumnanaktan
buarada yeni dönemden arkadaşlar siz de gelin olur mu a.s

cuma olsa olmaz mı

ayyyy delircem şimdi
şafak 2 yaaaaa 2
allahım şükürler olsun

delirebilirsin canım serbest hihoyyytdelikafadulden bende delirecem çünkü laelaelaelaelae

burcu canım ben elazığa gidebilirm cumartesi ondan kaçırmak istemiyorum partiyi hade kararlaştırında eğlenelim artık hakkımıııııızz:lepi:hihoyyyt

delirebilirsin canım serbest hihoyyytdelikafadulden bende delirecem çünkü laelaelaelaelae

burcu canım ben elazığa gidebilirm cumartesi ondan kaçırmak istemiyorum partiyi hade kararlaştırında eğlenelim artık hakkımıııııızz:lepi:hihoyyyt
ayy canım yolun acık olsun tatlım
cuma olsun tatlım sensiz partimi olurŞeniz

allaaaaahhhh 2 gün be 22222222222222222222222222222222222

yandaaaan kıvııııırrrrrr ohhhhhhh:teytey:

:teytey::teytey:

kızlar bizimki kesin pazartesi geliyormus. bende süpriz yapa cumartesi gelir diye düşünüyordum. benim safak 3..............

çiçeklerr günaydınn

hay bu günleri de görüyoruz şükür

sizinkiler gelsin de bizimkiler de gelsin dimi ama:)))

X