Ksa dnem Askerlik...

evet canım ben de böyle düşünüyom zaten bir hafta yok rapor alsam da ruhu duymaz ben de direk izin almadan rapor isteseydim diyorum şimdi

hayran canim izini ne icin alacaksin onu goremedim ama, izin alman gerekiyorsa alacaksin yahu diger alanlarin eminim seninkinden daha basit gerekceleri vardir.
Senin esin askerden geliyor yahu izin nasil vermiyorlar ?

dediğin gibi tatlım ama diğerleri biraz torpilli ben buraya torpille gelmedim ya elinden geleni yapıyorlar şimdi

Supriz yapmasin yaa :)) oyle anlastik supriz yok dedim :)) rahat rahat yasamak istiyorum ilk ani.. :asigim:
ama ruyada da cok hostuu :)

sen niye bunalimlardasin dirimcim ?

Su torpiller adaletsizlikler yokmu.. Valla raporu alinca yangabuzluk yapmazlarsa al gitsin..
Sen izini ne icin alacaksin? Erkenmi gelecek esin hafta sonu..

evet canım ben de böyle düşünüyom zaten bir hafta yok rapor alsam da ruhu duymaz ben de direk izin almadan rapor isteseydim diyorum şimdi
ruhu duymazsa al ama kimseye bişey deme
eşinin geliş tarihini bile söyleme
az çok tahmin edebilirler
canım sende devlette çalışıyorsun değil mi?

Supriz yapmasin yaa :)) oyle anlastik supriz yok dedim :)) rahat rahat yasamak istiyorum ilk ani.. :asigim:
ama ruyada da cok hostuu :)

sen niye bunalimlardasin dirimcim ?
bilet aldınız mı peki canım
canım son günlerde sık kavga etmeye başladık malesef
alttan alamıyorum artık
ikimizde gerginiz sanırım

damlacım o işinden ayrılma peki ayrılmana sebep ne maaiş mı az mesai mi fazla

yok hayır canım maaşda iyi mesaide yok 8,30 geliyorum 6da çıkıyorum, ctesi'de 2,30 çıkıyorum olanaklar iyi ama benim başımdaki kişiyle anlaşamıyoruz yaa çok bilmiş davranıyo, ve işi ben bilmiyomuşum gibide davranıyorum kuduruyorum resmen ya, ve ben ilerde kendi yerimi açmak istiyorum o yüzdende iş değiştirmek istiyorum,

canım eğer kendi yerimi acarım makyaj ypmayıda seviyorum diyosan ozaman kurslarına katıl bu daha iyi olacak gibi senin için :1hug:

canım hastanelerde çalışmak istiyorsan hepsine bir cv bırak ne mezunusun birde sertifikaların falan varmı

canım hastanelerde çalışmak istiyorsan hepsine bir cv bırak ne mezunusun birde sertifikaların falan varmı

liseden- teknoloji tasarımı(yani grafik) mezunuyum, üni.fotografçılık okuyodum 2, sınıfta bıraktım. şimdide halkla ilişkiler ve tanıtım 1,sınıfım canım. bilgisayarım iyidir, ama sertifikam falan yok, zaten benim mesleğim gereği bilgisayarı iyi bilirim canım

canım hastaneler rahat ben önceden dersanede çalışıyodum çok yıpranıyodum mesai saatleri süper hastanelerin hafta sonu tatil oluyosun sabah 7 30 akşam 4 30 ama aylık nöbetlerin oluyo o biraz yoruyo

kayıtta falan hastalarla uğraşmak zor olur, ablamda nene hatunda çalışıyodu da ordan biliyorum canım

kayıtta falan hastalarla uğraşmak zor olur, ablamda nene hatunda çalışıyodu da ordan biliyorum canım

benimde kayıt ama bi zorllugu yok alışıyosun yaa ben alıştım daha önceki işlerime göre iyi birde bu çağrı merkezleri varya hem parasıda iyidir orda da çalışmıştım

benimde kayıt ama bi zorllugu yok alışıyosun yaa ben alıştım daha önceki işlerime göre iyi birde bu çağrı merkezleri varya hem parasıda iyidir orda da çalışmıştım

hmm anladım canım çok sağol bitanem ya, ben şimdi kurs araştırdım da makyaj kursu, kadıköyde buldum 5 hafta sürüyomuş 750 tl dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…