Ksa dnem Askerlik...

yaa bende kendimi güçlü sanırdım kızlar sende deli kuvveti var derdi ama bikere nişanlımla bi boğuştuk koyduğu gibi duvara yapıştım parmağının ucuyla 2.80 seriyolar valla erkek diyip geçmiycekmişin kafa tutupta kaşınmıycakmışın:roflol:

aman onların kas gücü bizim akıl gücünü yenemez. bir bakarım ona 3. nolu seksü bakısımla sonra birada kas gucu ahanda bitti andır. ham yaparım valla. :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

günaydın canım süper valla alsanaalsanasmile

evet süper valla hihoyyyt hihoyyyt

resim koy bakalım canım
canm resim çekmedim ki sinir oldum dünden beri bi de kısaltmış boyunu o kdar söyledim rengini de kızıllık istemiyorum diye.pazartesi tekrar gidicem kuaföre foto da çekicem koyarım canm
eski halimi avatara koyuyorum bakınn pek bi fark yok sayılıur

aman onların kas gücü bizim akıl gücünü yenemez. bir bakarım ona 3. nolu seksü bakısımla sonra birada kas gucu ahanda bitti andır. ham yaparım valla. :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

evet süper valla hihoyyyt hihoyyyt

he he Şeniz korkulur bizden naniknanik delikafadulden delikafadulden

bendeeecokacimcoook
saçım hiç güzel olmadı burcuu:gitme:
aa nasıl yaptırdın canım??
cok merak ettim anlat bii olmuşturda sen yadırgıyosundur canım ya

kızlar yaa kayınvalideciklerinizi arıyomusunuz yada ne kadar sıklıkta arıyosunuz ??
ben aramıyorum! :dilcikar:
onlar beni arasın küsüm onlara banane:sinifsinif:

birbirinizden güç alıyosunuz demekki ne güzel alkisalkisalkis

evet tatlım gerçi eşimi benden çok kimse düğşünmüyo bunuda biliyorum kayınpederim kalp krizi geçirmişti 3 hafta önce falan ben eşime sölemedim haftasonu eşim görümcemle konusunca görümcem pat diye söledi çok sinirlendim orda asker yapcak bişeyi yok söylemenin anlamı yoktu :eek:lmaz:

evet bende bu hafta aramıcam bakalım onlar arıcakmı
ah zaten bunun farkında erkekler merak etmeyin benim kaynanada sadist resmen oğlu anlattıkça zorlukları nerdeyse mutlu olucak

evet tatlım gerçi eşimi benden çok kimse düğşünmüyo bunuda biliyorum kayınpederim kalp krizi geçirmişti 3 hafta önce falan ben eşime sölemedim haftasonu eşim görümcemle konusunca görümcem pat diye söledi çok sinirlendim orda asker yapcak bişeyi yok söylemenin anlamı yoktu :eek:lmaz:

canım çok sevindim eşin aramış gözün aydın bidanemmm opuyorumnanaktan

haklısın canım ya onların da düşünmesi lazım bunları aslında ama neyse :kahve:

X