Ksa dnem Askerlik...

valla biz kananamla önceden hiç konuşmazdık aramazdık birbirimizi

şimdi askerlik munasebeti ile haftada 1 konuuyoruz.

ben onu aramıştım bi kere

o beni aramadı daha da aramadım:))

aliyle aynı evde kalırken de aliyi arardı konuşurlardı beni hiç istemezdi tele ben de nişanlandıktan sonra hiç aramadım. içime dert olmuştu o zamanlar...

geçen yaz tatile çıktık ali be alinin abisi ve eşi, o zaman gelinlerini aradı. beni aradı kızım nasılsınız dedi ben de hemen annem iyiyiz aliye ulaşamadın mı dur yanımda vereyim hemen dedim. lafı koydum ....sonra dedi yok kızım ben seni aradım seninle konuşmak istedim dedi.... aaaaa dedim:)))

elime geçerse hiç affetmem ben ona kendi anam gibi davranıyorum çünkü. kendi anama anneciim demem yani.. geçen gün telde konuşurken annecim demişim kaynanama annem yanımdaydı çimdik yedik:)))

:roflol: :roflol: :roflol: walla taşı gediğine ooturtmuşsun canım delikafadulden

nasıl kıskanıo nasıl kıskanıo anlatamam
oğlu elimi bırakmadıkça kuduruyo
benimkide az değil annesinin yüzüne seni özlemedim nişanlımı özledim ben diyo

ayy koptummmŞeniz

çimdik mi yedin :roflol::roflol: bende ilk zamanlar annecim derken annem acaip bakardı bana şimdi alıştı herkeşle canım lı cicimli konuştuğum için garipsemiyor sırnaşık şey

:roflol::roflol:

teşekkürler iden sıfır makyaj ev hali=)

malesef bu yeni halim canım köklü bi değişiklik olmadı bende ona kızıyorum.yavaş yavaş açıcakmışız kumral rengi tutturmak çok zor sanki.dipleri ışıkta kızıl kızıl parlıyo istemiyorum düz bi renk olsun diyorum saçımda inat benm gibi
kızıl zor canm çıkmak bilmiyo ben 2 sene önce yaptırmıştım kurtulamadım bitürlü

sevgilim bu halin de güzel
bu haline yakın olmuş ya ondan dedim bidenem

yaa bende bu kaynanaları anlamıyorum oğlunu nasıl seviyosa sizide sevmeli

hee seninki durumu fişekliyo gibi aklinialirimsmile

bazen iyi yapıyo diyorum istediği kadar kıskansın ben oğluyla iyi olıyım gerisi vız gelir tırız gider
hafta sonu onlarda kaldım gece nişanlım yattı anneside mutfaktaydı bende yanında oturuyorum nişanlımın
uzat ayağını rahat otur dedi yok dedim gelir annen şimdi sonra edepsiz gelin olurum dedim
s..... bacaklarına laf söylerlerse dedi kaydirigubbakcemile3

bazen iyi yapıyo diyorum istediği kadar kıskansın ben oğluyla iyi olıyım gerisi vız gelir tırız gider
hafta sonu onlarda kaldım gece nişanlım yattı anneside mutfaktaydı bende yanında oturuyorum nişanlımın
uzat ayağını rahat otur dedi yok dedim gelir annen şimdi sonra edepsiz gelin olurum dedim

:roflol::roflol: iyi bari kız seninki sana destekçi benimki bi savunuyo bi savunuyo bazen uyuz oluyorum kötükedihüso

sırnaşık şey sırnaşık şey

Sıze bır tavsıye annesıyle oĞulları karsı karsıya getırmeyın. Haklı bıle olsanız. Aılesıyle arası bozulunca olmadık yerden sıze patlar. Haa kızdıgı sey aıleyle alakalı olmaz ama altında yatan sebeyp o olur. Sız kendınız gıbı davranın gerısı hıkaye sonucta sevgılılerınız sızını bılerek aldı . GÖrÜcÜ usulÜ nısanlanmadınızya . Benı bılıyorsun eskıden nasılsam sımdıde oyleyım dersınız ve bısey dıyemez. KısılıĞınızden odun vermessenız aılesıde esınızde zamanla alısacaktır. Bunlar doĞal seyler alıŞma surecı zamanla yerıne oturur.

oyyy kaynanalardan mı konuşuyosunuz... canlarım benim.. benim kayınvalidem çok iyidir... çok şeker
bir insan.. bana aldığı hediyelerin haddi hesabı yok.. çok alır Allah var.. ama karşılığında da ben hep

onlarla iç içe olayı istiyor.. az çekmedim yaaa nişanlımı doldururdu gelmiyo aramıyor diye... şaşırdım

valla sizinkileri okuyunca bizim bir hafta görüşmeme gibi bir durumumuz yok şimdiden arayıp soruyorum

sürekli.. o da arıyor.. iyi bir insan ama herşeyin içinde olmak istiyor yaaa.... paylaşamıyor oğlunu siz iyi

olun diyor bize karışmıyor ama kendisiyle de iyi olcaz.. anlatamadım çok durumu sanırım ama öyle bir

insan işte.. çok konuşuyor.. bakalım evlenince nasıl olcak..

Sİze bİr tavsİye annesİyle oĞulları karsı karsıya getırmeyın. Haklı bıle olsanız. Aİlesİyle arası bozulunca olmadık yerden sıze patlar. Haa kızdıgı sey aıleyle alakalı olmaz ama altında yatan sebeyp o olur. Sİz kendınız gıbı davranın gerısı hıkaye sonucta sevgılılerınız sızını bılerek aldı . GÖrÜcÜ usulÜ nısanlanmadınızya . Benı bılıyorsun eskıden nasılsam sımdıde oyleyım dersınız ve bısey dıyemez. KısılıĞınızden odun vermessenız aılesıde esınızde zamanla alısacaktır. Bunlar doĞal seyler alıŞma surecı zamanla yerıne oturur.

haklısın canım sonuçta sevdiceklerimiz neyin ne olduğunu bilecek olgunluk ve yaştalar :))
bizim şu ana kadar her hangi olumsuz bi durumumuz olmadı güleryüzlü anlayışlı biri öle aramıza falan da girmeye çalışmaz ee bende saygıda bi kusur etmemeye çalışıyom umarım başladığı gibi devam eder ilerde de bi sorunumuz olmaz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar:

oyyy kaynanalardan mı konuşuyosunuz... canlarım benim.. benim kayınvalidem çok iyidir... çok şeker
bir insan.. bana aldığı hediyelerin haddi hesabı yok.. çok alır Allah var.. ama karşılığında da ben hep

onlarla iç içe olayı istiyor.. az çekmedim yaaa nişanlımı doldururdu gelmiyo aramıyor diye... şaşırdım

valla sizinkileri okuyunca bizim bir hafta görüşmeme gibi bir durumumuz yok şimdiden arayıp soruyorum

sürekli.. o da arıyor.. iyi bir insan ama herşeyin içinde olmak istiyor yaaa.... paylaşamıyor oğlunu siz iyi

olun diyor bize karışmıyor ama kendisiyle de iyi olcaz.. anlatamadım çok durumu sanırım ama öyle bir

valla benim papucum dama atıldı bende ne hediyeler ne ikramlar alırdım görümcemin nişanlısı beni solladı hehheh damatlar daha sevilir lafını doğruladı şakkıdı

haklısın canım sonuçta sevdiceklerimiz neyin ne olduğunu bilecek olgunluk ve yaştalar :))
bizim şu ana kadar her hangi olumsuz bi durumumuz olmadı güleryüzlü anlayışlı biri öle aramıza falan da girmeye çalışmaz ee bende saygıda bi kusur etmemeye çalışıyom umarım başladığı gibi devam eder ilerde de bi sorunumuz olmaz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar:

inşallah bebeğimmm:Saruboceq::Saruboceq:

bir çöp almadı

X