Ksa dnem Askerlik...

ya bilmiyorum içim sıkılıyo
özlemekte var tabiki ama vücudumda derman yok parmaklarımda can yok telefon tuşlarına bile basmak ölüm gibi geliyo

iden noldu anam?

elvin yok ankesörlüden dün nöbet ondaydı tüm gün. nöbetçi çıkardı değiştirdi bütün gece sabah 9 da uyuyacaktı. ama bana fatura fena girdi
şu vodafonu alayım ben ya olmayacak büleee

iden alinin babası hassta falan olunca birisi hemen şöyle der ;

- bi tereyağına pekmez ısıt iç bişiiciğin kalmaz..:)))

ne alakaysa adam bi kere hastalanmadan çıkarken sanırsam bunu içti, şimdi habire bu kanamış pekmez ve tereyağ ile iyileşilebileceğini düşünüyor....

iden alinin babası hassta falan olunca birisi hemen şöyle der ;

- bi tereyağına pekmez ısıt iç bişiiciğin kalmaz..:)))

ne alakaysa adam bi kere hastalanmadan çıkarken sanırsam bunu içti, şimdi habire bu kanamış pekmez ve tereyağ ile iyileşilebileceğini düşünüyor....

hasta değililm canım yaa dar geliyo her yer sıkıntı öldürcek benii

ya bilmiyorum içim sıkılıyo
özlemekte var tabiki ama vücudumda derman yok parmaklarımda can yok telefon tuşlarına bile basmak ölüm gibi geliyo

toparlan idenim yaaa... olmuyor böyle ama.. bak alttaki yazının her gün azaldığını gördükçe mutlu oluyorum ben...
iden noldu anam?

elvin yok ankesörlüden dün nöbet ondaydı tüm gün. nöbetçi çıkardı değiştirdi bütün gece sabah 9 da uyuyacaktı. ama bana fatura fena girdi
şu vodafonu alayım ben ya olmayacak büleee

canım ya benimki kart alıyor 10 tl ye 110 dk konuşması varmış. ama sabit hatlara.. evi arıyor hesapladık günde 20 dk falan konuşsak zaten ancak o kadar konuşabiliyo ayda 40 tl falan yapıyor.. bende yine arada aramak için avea kamuya geçtim... 1200 dk avea içi 250 dk sabit hatlara 30 tl... normalde az ama ben aradığımda da çok çok uzun konuşamıyoruz zaten

evet elvincim haklısın
ne diyim allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin ağız tadıyla 4 ayı bitirmek nasipetsin

elvinim çiçek suratlım bizde de sabit hat olmadığından balköpüğüm sorun oleyor o da arasa çabucak bitiyor ben de arasam eyvah oluyoor:KK43:(

mecburen 2. hat alacam

ben de de sınrısız kamu var işte ama bu ay 90 tl geldi meleğim yaaa

iden biz ne yapak balım

1 ay önce gördük daha 4 ay var şekerparesi ne yapalım?

öldürelim mi kendimizi şimdi:))

geçecek bitecek bu günler peteğim

ben vodafonla konuşuyom 250 kontör yüklüyom 50 tl ayda sonra birde 100 kontör hediye geliyo bana artı 3 dk 1 kontör

Bizde hareket yok henuz, tugayada gitmediler.. Cumartesiye bisey kalmadi..
Ne zaman cikicak acaba konvoy, konusamiyoruzda onu. Gerci daha iyi ktm de ne kadar az kalirsa, sagsalim ucagina binseydi biran once..
fisfisfis
bizimkindede ses yok... canım senin eşinde elazığa getirilcek demi? içimizi ferah tutalım bişey olmaz inşallah ama açıkçası beni askerlik süresi değilde gidip gelme işi çok korkutuyodu zaten hep.. allah korusun hepsini:Saruboceq:

gecikmesinde de değilim artık sağ salim gelsinlerde yeter ben ktm ye gideceğim için öğrenmem lazım hiç akla gelmeyecek şekilde soruyorum tekrar ertelenince neyse dedim boşver bilmeyeyim en fazla gidersin geldim dersin birde yola çıktığında özellikle açıp bişiler okuyayım dua edeyim die bilmek istedim ama neyse Allah niyetimi biliyor sağ salim gelsin baska bişey istemem
bende dedim sakın söyleme diye, gidince ben geldim dersin olur biter dedim. uçakla gelcek benimkide havaalanına inne kadar uyku yok bana o gün:gitme:

X