Ksa dnem Askerlik...

günaydın şekerler.
kendımı super hıssedıyorum bugun. kas çalışmak ne güzel bişeymıs yahu ben bosuna kardiyoya zaman harcamısım. kondısyonum bır arttı bır arttı sormayın aşkım gelince yandı. ilk kavgamızda nakavlt ederim :)

bende şafağı 123 sayıyorum ama 17 mayıs çıkış olarak düşünüyodum 2 gün yol izni oluyomuş yanibelkide 121 şafak kesin olarak son ay belli olur heralde

aslında görmeme 5 gün var canm ben askeriyeden çıkış gününe göre yazdıydımlülülülülülü
pazar sabahı özgürlüğüne kavuşacak inş=))

canlarım yaaa ben yazamıcam bi süre valla bu konudan uzak kalınca üzülüyorum ama gelicem şekerler ... çok kaynatmayın ben yokken :) :) :)

günaydın canım süper valla alsanaalsanasmile

aslında görmeme 5 gün var canm ben askeriyeden çıkış gününe göre yazdıydımlülülülülülü
pazar sabahı özgürlüğüne kavuşacak inş=))

hıı evet bende anakaraya ayak basacağı günü sayıyorum kikikaydirigubbakcemile3
çok açıııımmm kahvaltı yapacamcokacimcoook

yaa bende kendimi güçlü sanırdım kızlar sende deli kuvveti var derdi ama bikere nişanlımla bi boğuştuk koyduğu gibi duvara yapıştım parmağının ucuyla 2.80 seriyolar valla erkek diyip geçmiycekmişin kafa tutupta kaşınmıycakmışın:roflol:

kızlar yaa kayınvalideciklerinizi arıyomusunuz yada ne kadar sıklıkta arıyosunuz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…