Ksa dnem Askerlik...

benimde mektubum geldiiii
bissürüü resmimde oldu yuppyyy=)))
bide künye yazdırmış bana taktım boynum geziyorumboshayallersmile

benimde mektubum geldiiii
bissürüü resmimde oldu yuppyyy=)))
bide künye yazdırmış bana taktım boynum geziyorumboshayallersmile

seninde gözünaydın canım tuncelide nasıl knye yaptırmış biz elazığda yaptırdık oda güzel olmadı gelince yada o gelmeden ben yaptırım güzl bitane

Bizde hareket yok henuz, tugayada gitmediler.. Cumartesiye bisey kalmadi..
Ne zaman cikicak acaba konvoy, konusamiyoruzda onu. Gerci daha iyi ktm de ne kadar az kalirsa, sagsalim ucagina binseydi biran once..
fisfisfis

Bizde hareket yok henuz, tugayada gitmediler.. Cumartesiye bisey kalmadi..
Ne zaman cikicak acaba konvoy, konusamiyoruzda onu. Gerci daha iyi ktm de ne kadar az kalirsa, sagsalim ucagina binseydi biran once..
fisfisfis

bu konuşmalar yüzünden 3 defa ertelendi bir daha ertelenirse eksilere düşecez ben gibi akıllı olsa herkes kaydirigubbakcemile3 şifreli soruyom aslında askerlere söylenmemesi lazım sabah alıp çıkartacaklar kimsenin ruhu bile duymayacak ktm ler sıkıntılı ama oraya gelmeleri bittiğinin işaretidir nekadar erken gelse ben o kadar rahatlıcam Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin

bu konuşmalar yüzünden 3 defa ertelendi bir daha ertelenirse eksilere düşecez ben gibi akıllı olsa herkes kaydirigubbakcemile3 şifreli soruyom aslında askerlere söylenmemesi lazım sabah alıp çıkartacaklar kimsenin ruhu bile duymayacak ktm ler sıkıntılı ama oraya gelmeleri bittiğinin işaretidir nekadar erken gelse ben o kadar rahatlıcam Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin

Evet gercekten dikkat etmeyip saf davranan cok insan var ben anlamiyorum hadi soran kisi sordu asker niye acikliyor bu isin ciddiyetinde degilmi orda surekli soylenen bu degilmi
niye cenelerine sahip cikmayip baskalarina engel oluyorlar..
Bu yuzden gecikmeleri cok kotu.. Esim de o sekilde dedi belki biliyorlardir ama biz zaten hazirlikli olucaz bi sabah kalkin gidiyoruz dicekler dedi..
Artik askerde bunu somagizlilik yaparsa baska kim bilcek bilmiyorum insanlar bi cesit.:1closedeyes:

Evet gercekten dikkat etmeyip saf davranan cok insan var ben anlamiyorum hadi soran kisi sordu asker niye acikliyor bu isin ciddiyetinde degilmi orda surekli soylenen bu degilmi
niye cenelerine sahip cikmayip baskalarina engel oluyorlar..
Bu yuzden gecikmeleri cok kotu.. Esim de o sekilde dedi belki biliyorlardir ama biz zaten hazirlikli olucaz bi sabah kalkin gidiyoruz dicekler dedi..
Artik askerde bunu somagizlilik yaparsa baska kim bilcek bilmiyorum insanlar bi cesit.:1closedeyes:

gecikmesinde de değilim artık sağ salim gelsinlerde yeter ben ktm ye gideceğim için öğrenmem lazım hiç akla gelmeyecek şekilde soruyorum tekrar ertelenince neyse dedim boşver bilmeyeyim en fazla gidersin geldim dersin birde yola çıktığında özellikle açıp bişiler okuyayım dua edeyim die bilmek istedim ama neyse Allah niyetimi biliyor sağ salim gelsin baska bişey istemem

X