Ksa dnem Askerlik...

iden hay sana gurban olam şu güzelliğe bak fındık burun

çok güzelsin 5 kilo ver düğüne kadar bebem

düğünde saçlarını alnına düşecek yüzünü kapatacak şekilde yaptırma kiii

o çenenin o boynunun dudakların güzelliği çıksın ortaya sevgilim.. makyajın gördüğüm kadarıyla çok güzel masum durmuş.. göz kapakların etli bebeğim gölgeli makyaj da sorun yaşarsın gül reçelim.. açığ kapattıkça koyu renk üst tarafa bulaşır. alt kirpik diplerine yoğun siyah far ve kalem ile üstten gelenle birleştirip çekik göz elde edebilrsin güzelparem dudaklar açık parıl parıl pembe allık da pembe

yüz oval allık sürümü güzel sevdiceğim öperim

zaten amacım o 5 ay kaldı 5 kilo vermem lazım kaydirigubbakcemile3
makyajımı saçımı çok beğendi herkez bide genelde makyaj yapmam böyle değişik geldi insanların gözüne
benim gözler zaten çekik tatlımkaydirigubbakcemile3 japonum ben japon =))))
teşekkür ederim tavsiyeler için öptüm datlum gıymatlum

oyy canım yaa ben kilo almaya çalışıyorum ama alamıyorum malesef yaa ama bence sen iyisin bitanemmm opuyorumnanaktan
bence gayet iyi canım kilon. tabi kabarık elbisede pek belli olmuyor. ben de zayıfım gördün ama düğüne kadar almayacağım kilo =)
Düğünden sonra laırsın kilo canım yerimseniben

kızlarrrrrrrrrr mailimde bi foto buldum ii deil ama eklicem çok canım çekti benim deeeee..... aşkımla yok ama olsun sonra da onunla koyarım bu zaten pek ii deil... yüzüm lamba gibi parlamışş

kızlarrrrrrrrrr mailimde bi foto buldum ii deil ama eklicem çok canım çekti benim deeeee..... aşkımla yok ama olsun sonra da onunla koyarım bu zaten pek ii deil... yüzüm lamba gibi parlamışş

olsun canım benim koy sen genede senide görek güzeliğini :1hug:

damlacığım bir tek seni görebiliyorum canım benim:))
çok güzel olmuşsun,Allah mutluluğunuzu bozmasın

.......

gülmeyin kızlar olur mu sonra aşkıcımla stüdyoda çekilenlerden eklerim

Son düzenleme:
X