Ksa dnem Askerlik...

yusum sana iyi kargo geldi ama ne güzel ya :kedi:

erkek arkadasım o konularda o kadar tembel ki :umursamaz:

kendi ailesinin yanına gıtmeden once bi benim yanıma gelsin şükretcem :umursamaz:

al bendende o kadar:mymeka:
benimki direk anasının yanına gidiyo biletini babası almış gıcık adam ya!!!!!
sinirlerim zıpladı sabah sabah yine zaten asker dönüşü 2. roundu başlıyo bizim kavganın=))))

canım ben saç rengime karar verdim galiba bayanssulusmile
Aşk-ı memnudaki peykerin saç rengi olacak büyük ihtimalle =)) Off ya ne kadar kararsız birisiyim ben alsanaalsanasmile

yusum sana iyi kargo geldi ama ne güzel ya :kedi:

erkek arkadasım o konularda o kadar tembel ki :umursamaz:

kendi ailesinin yanına gıtmeden once bi benim yanıma gelsin şükretcem :umursamaz:
Bu sefer heyecanla bekliyorum canım çünkü içinde ne olduğunu bimiyorum. mektupla birlikte bişey daha var herhalde aras kargoyla göndermiş çünkü :dance:
benimki de annesinin yanına gidecek ama beni de götrüyor yanında. ben nereye sen oraya hesabı yani kaydirigubbakcemile
Bugün ben sizde kalmam eve giderim dedim eee imam nikahını nasıl yapacaz ozaman seninde bizde kalman gerek dedi =) sanki imam nikahı denilen şey günlerce sürüyor da kaydirigubbakcemile3

sen de git diyeceğim ama kötükedihüso
Burcii siyah kuşakla mı karşılayacaksın yoksaa seksü elbisenle mi aklinialirimsmile

merhaba kızlar...1 ayın ardından ilk defa görebildim eşimi(msn den)ama olsun bu bile iyi geldi.başlarda gayet iyiydim ama sonlara doğru biz çıkacakmışız,burda çok sıra bekleyenler var falan diyince başladım ağlamaya.üzüldüm de sonra o da üzüldü tabi.çok değişik geldi ya,ne bileyim.şaşkınlık,sevinç...hepsi bir arada.şafak falan saymıyorum ben ya.ne zormuş böle.artık usta birliklerine geçiyolar,tabi uzun dönemler için daha var ama.bundan sonrası daha kolay geçer inşallah.sizler ne alemdesiniz,neler yaptınız?

Son günler kaldıkça sanki günler ve saatler daha yavaş geçiyor.. Bu bitanemsiz son haftasonumuz..

Şafak 7..

ve
168 saat sonra beraberiz [/COLOR]
hihoyyyt

oda önce ablasının yanına gidecek.bende dedim ablalarını gezıp bana geleceksen gelme daha ben bı kac ay daha eklerım saydıgım şafaga. hem onlar izin aldıgında gorduler şimdi görmek benım hakkım dedım .. oda haklısın sen bursaya gel ablamın yanına dedi kafamçokkarıştı

ya biz niye gidiyomusuz onların gelmesi lazım bikere benimkide gel diyo annesi olmasa gderimde o cadı kadını görmek istemiyom ben:dilcikar:

canım seninkinin hınzır planları var bence her buldugu kösede sıkıştırmasın sonra heheh:roflol: imam nikahlımı olcan seenn amanda minik gelin=))

o peykeri ben cok begeniyorum yaa bence bihterden kat kat güzel saçlarıda hoş sanada yakısır canım ne renk acaba o yaeyvahedigeldismile

seksü bişey giymiycem canım gelir gelmez adamın yüreğ,ne iner eheh gerçi istanbula gitcekmiş önce aktarmalı geliyo orda gözü gönlü açılır artık:mymeka:

ay bu arada artık laf etmiyim benim nişanlıcım bana bişey göndermiş gliba sürekli nerdesin işyerin nerdeydi diyip durmuştu zaten
aklı son hafta başına geldi ama neyse!!

şafak:128..özledim çoooook özledimm
Gözlerini, sözlerini, gülüşünü, ses tonunu, kokunu, dokunuşunu, seni, sana ait olan her şeyi…

Özlediiiiiiimmm. Hem de çok…

Öyle böyle değil...

Özlemin çekiştiriyor saç diplerimden!

Zaman duruyor özlerken seni.

Akreple yelkovana düşman oluyorum.

Kelimelere dökemiyorum, cümlelere sığdıramıyorum.

Çaresiz bırakıyor, boğazı düğüm düğüm yapıyor.

Gözleri yakıyor, uykulardan uyandırıyor ansızın.

Anlatılmaz bir duygu bu.

Günaydın olumunekankayizsmile

Cidden şaka gibi ama benim şafak 14 =( Keşke izin kullanmasaydı diyorum ama vardır bunda da bir hayır =)
Salı günü kargo geliyormuş bana zemuszemus

evet canım vardır bır hayır olsun.... bugunde bıtıyor artık 5 olucak. 4 3 2 1 saymak cok ılgınc gelıyor ya.. :1rolleyes:

Canım bende yanıma gelecegı gunu sayıyorum, 16 sında ogleden sonra yanımda olacak Allahın ıznıyle, yanı cumartesı gunu.. :asigim:

saça karar verdım sayılır, ıstanbula donunce en kısa zamanda yaptırıcam zaten buraya gelmeden oncede planım oyleydı..
tabı tek aklıma takılan ıstedgım gıbı olacakmı.. resımle gıdıcem her zamankı gıbı, ama bılemıyorum hayal kırıklıgı ve bır yıpranma ıslemı yasamak ıstemıyorum.. benneyaptımki
göstereyımmı rengı ? sizde fıkrınızı soyleyın bana yakısırmı dıcem ama resımlerden ne kadar aklınızda kaldıysa degerlendırırsınız...

OOO herkes planlara baslamıs :)))
Charm sac rengi cok güzel. sende acık tenliydin sana cok yakısır. hatta gelinlikli resmini görmüştük ordada rengi acıktı saclarının süper olur.
burcucum kayınvalidene inat aktarma yapacagı yerde karsılasan birlikte otobüs yolcuclugu yapsanız omzuna yatarak gelirsin cok romantik olur :))))
yusumcum en fazla plan yapanda senin askerin galiba :))) bence en kısa zamanda evlenin yoksa seninkinin fikirleri bozulmus gibi görüünyor :)
bilmem_89 aslında onun gelmesi daha iyi olurdu ama bursaya gidebilirsen ablasını saymazsak genelde bütün ilgisi senin üzerinde olacakboshayallersmile

benimki 18inde gelcek memleketine=((
benim ilk boyatmam oldugundan heralde canım yıprnmadı gibime geliyo gerçi sadece balyajlarda boya ve açıcı var kendi saç remgim duruyo hala altta
herkes yakıştırdı ama bakalım begencekmıeyvahedigeldismile

ayyy valla ya ama ogün çalışıyorum ben canım bidaha izin alırsam bukez atarlar işten ya=(( çok güzel olurdu ama keske yapabilsem
üzerine tıkla canım.
ya buda süpermiş=)) maymun iştahlılık bu oluyo heralde he=)
çok yakısır sanada canım bence yaptır gitsin

bu küllü sarı oluyor dimi.
yaaa benimde canım boyatmak istiyor ama artık bana yasak. ben 9 ay nasıl dayanacammm

canım evet gelınlık resmımdekı dıplerden yarım karıs benım saclarım vardı yazın dahada acılıyorlar baya acık kumral oluyor bende bundan yola cıkarak yakısır gıbı dusunuyorum ama bır ton bıle o kadar farkedıyor kı guzel yada kotu olması ıcın.. bılmıyorum bakalım ıyı dusuneyım barı ıyı olsun... :sinifsinif: umarım.. :)

Canım benim bu sarı hevesım yuzunden 5 ay ıcınde 3 kere oryal yedı saclarım ve hemen ertesı gunu boya yedı hepsınde de. istedıgım gıbı olmadı hıc. ustelık laptobumu alıp kuafore gıttım anlatmayla olmasın dırek gorsun dıye. kalıtelı bır yer dıyerek guvenıp kazıklanıp cıktım ıkısınden de.. bır keresını de evde denedım kendım teyze kızıyla onu hıc soylemeyım ondada oryalle actık tum sacı. kabus gıbı olunca koşa koşa kuafore hemen boya. 4. olarakta hınt kınası ıle sıyaha boyadım kendım o boya akmaya baslayınca.
ve suan son boyayı yanı sıyah kınayı yapalı 16 ay olucak saclarım yarısından sonrası cok pastel bır kahve kızıl oldu aka aka :)) dıger ust yukarısı ıse kendı rengım yanı kumral..
nasılmıs sac gecmısım kaydirigubbakcemile3 :bbo: ıste bu 4.cu sarı denemem de huzunle ve havaya ucan paracıklarla sonuclanmasın dıye buyuk endısem bundan.. :gitme:

bu küllü sarı oluyor dimi.
yaaa benimde canım boyatmak istiyor ama artık bana yasak. ben 9 ay nasıl dayanacammm
canım yukarıda burcuya yazdıgım yazı varya, ıste o sac denemelerının hepsını hamılelıgımın 4. cu ayını gectıkten ıtıbaren doguma kadar olan surede yaptım. baya arastırdım bu gebeyken boya olayını. benım boyle bır yapım vardır mesela. ortada brı durum varsa ıyıce arastırırım sonucuda degerlendırır mantıgıma uyarsa tereddut etmeden yaparım :). sac konusunda boyanın anne karnındakı bebege kanıtlanmıs yada kanıtlanmamıs hıcbır zararı yok tıbben. sadece her ıhtımale karsı ılk 3 ayda onermıyor yınede doktorlar. tabıkı herkesın kendı tercıhı bu ısler. kımı doktorlar hıc boyayı onaylamıyor kımısı ıse dedıgım gıbı 3 aydan sonra dıyor. kımısı ıse tercıhe bırakıyor..

oh ne çene yaptım be.. :bbo:

Son düzenleme:

canım benim kardesim doktor ve ne kadar olsada kimyasal abla yapma dedi o yüzden bi müddet canıma tak edene kadar yaptırmam galiba. zaten daha cok küçük 6hafta 2 günlük :))

kınada boyalı saca tutmaz diye biliyorum. kınadan sonrada boya tutmuyor kafamçokkarıştı

canım ben son boya aktı dıye kına yaptım dogumdan bır gun onceydı.. hınt kınası cok ıyı tutuyor. ama bır kac banyo baya akıyor sıyahsa ozellıkle.. yalnız akması rengın akması degıl sacındakı kalıntılardan daha cok sanırım cunku rengın acılması soz konusu olmuyor hele ılk zamanlar. hınt kınasının kahvesı ve kızılıda var dogru hatırlıyorsam..

canım benim kardesim doktor ve ne kadar olsada kimyasal abla yapma dedi o yüzden bi müddet canıma tak edene kadar yaptırmam galiba. zaten daha cok küçük 6hafta 2 günlük :))

tabı canım 3-4 ayı gecsın en azından.. yanı daha en az 10 haftan var :)

oyy yerım onu.. hangısı hayırlısı ıse o olsun.. hepsının tadı baska bu kuzuların.. ben erkek sıpalarını daha severdım bekarken fılan ilki oyle oldu bakalım ıkıncıde kız olsun abılık yapar buyugu derdım o da oyle olacakmı :) hayırlısı Allahtan...
isim dusunun ısım zaman gecıyor ınsan anlamıyo sonra ısım telasına dusuluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…