Ksa dnem Askerlik...

Bence de var ama yoook öyle yağma aklinialirimsmile
Önce imam nikahı aradan 2hafta geçmeden resmi nikah 20 martta da düğün zemuszemus

OOO herkes planlara baslamıs :)))

yusumcum en fazla plan yapanda senin askerin galiba :))) bence en kısa zamanda evlenin yoksa seninkinin fikirleri bozulmus gibi görüünyor :)
Geçenlerde görümcemle konuştum düğün tarihini duyunca şok oldu bizim oğlandaki bu hız beni bile korkuttu diyor aklinialirimsmile
20martta da düğün var zaten. Keşke düğünü 21 Aralıkta yapsaydık en uzun gecenin olduğu gün o gün diyor :roflol: :roflol:

üzerine tıkla canım.
canım bu renk de çok güzelmiş ya. Ben yumuşak renkler istiyorum acaba bunu mu denesem.
Off ya ne kararsızım. alsanaalsanasmile

bizim daha nisanlıylen isimler hazırdı :))) kız olursa ada erkek olursa ata :))))

yusummm 21 aralık olayına cok güldüm kaydirigubbakcemile3 seninki baya kötü durumda yandın kızım sen :roflol:

evetttt daha cok var :))))) o zamana kadar yavas yavas cinsiyetide belli olmaya baslar :)))
:CüvCüv:
opuyorumnanaktan

yusummm 21 aralık olayına cok güldüm kaydirigubbakcemile3 seninki baya kötü durumda yandın kızım sen :roflol:

ben de 21 hazirana ertelerim en kısa gecede yaparız düğünü değince tamam hadi anlaşalım 21martta olsun 12saat gündüz 12saat gece dedi :roflol:

oo bizim grup toplanmışşş nasılsınız kızlar planlar yapılmaya başlanmış ben de daha tık yokkaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar bayanlar..18 inde eşim yanımda olacak inş..
eşinize yapmayı düşündüğüüz sürprizler varmı varsa bende sizden biraz tüyo alayım..

bizim daha nisanlıylen isimler hazırdı :))) kız olursa ada erkek olursa ata :))))
aa cok gü<el isimler ya allah gönlünüze göre versin canımm=)

ben de 21 hazirana ertelerim en kısa gecede yaparız düğünü değince tamam hadi anlaşalım 21martta olsun 12saat gündüz 12saat gece dedi :roflol:
yusum kız sen yandın varya asker dönüşü hemen düğünde var bence siz kutuplara gidin 6 ay gece var orda:roflol::roflol:

oo bizim grup toplanmışşş nasılsınız kızlar planlar yapılmaya başlanmış ben de daha tık yokkaydirigubbakcemile3
hoşgeldin canımm hiç gelmiyodun son zmanlar nasılsın

iyiym burcucum sen nasılsın son bi haftaya girmenin heyecanını yasıyorum bitse de kurtulsakkaydirigubbakcemile5

iyiym burcucum sen nasılsın son bi haftaya girmenin heyecanını yasıyorum bitse de kurtulsakkaydirigubbakcemile5

ayy evet canım yaa şimdide nasıl gelcekler derdi başladı sağsalim yolculuklarıda geçsin evlerine dönsünler baska bişey istemiyorum artık
hazırlık filan yaptınmı canım ya ben cok heyecanlıyım biz birazda küs kaldıgımız için bu askerlik süresinde biraz naz yapıcam dibi düşsün diye hehe saçımı filan boyattım acayip sevinçliyim içim kıpır kıpır yahihoyyyt

yok canım ya hazırlık filan hak getire bi sacımı kesicektim onu bile yapamadımkaydirigubbakcemile3 aslında biraz renk attırmak istiyordum ama benimki hiç sevmiyo boyayı halnu ki beni tanıdığında sarısın sayılırdımbayanssulusmile asıl sacım kestane araya azcık renk atınca güzel olur diyorum CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…