Ksa dnem Askerlik...

ya biz niye gidiyomusuz onların gelmesi lazım bikere benimkide gel diyo annesi olmasa gderimde o cadı kadını görmek istemiyom ben:dilcikar:

canım seninkinin hınzır planları var bence her buldugu kösede sıkıştırmasın sonra heheh:roflol: imam nikahlımı olcan seenn amanda minik gelin=))

o peykeri ben cok begeniyorum yaa bence bihterden kat kat güzel saçlarıda hoş sanada yakısır canım ne renk acaba o yaeyvahedigeldismile

seksü bişey giymiycem canım gelir gelmez adamın yüreğ,ne iner eheh gerçi istanbula gitcekmiş önce aktarmalı geliyo orda gözü gönlü açılır artık:mymeka:
Bence de var ama yoook öyle yağma aklinialirimsmile
Önce imam nikahı aradan 2hafta geçmeden resmi nikah 20 martta da düğün zemuszemus

OOO herkes planlara baslamıs :)))

yusumcum en fazla plan yapanda senin askerin galiba :))) bence en kısa zamanda evlenin yoksa seninkinin fikirleri bozulmus gibi görüünyor :)
Geçenlerde görümcemle konuştum düğün tarihini duyunca şok oldu bizim oğlandaki bu hız beni bile korkuttu diyor aklinialirimsmile
20martta da düğün var zaten. Keşke düğünü 21 Aralıkta yapsaydık en uzun gecenin olduğu gün o gün diyor :roflol: :roflol:

üzerine tıkla canım.
canım bu renk de çok güzelmiş ya. Ben yumuşak renkler istiyorum acaba bunu mu denesem.
Off ya ne kararsızım. alsanaalsanasmile

oyy yerım onu.. hangısı hayırlısı ıse o olsun.. hepsının tadı baska bu kuzuların.. ben erkek sıpalarını daha severdım bekarken fılan ilki oyle oldu bakalım ıkıncıde kız olsun abılık yapar buyugu derdım o da oyle olacakmı :) hayırlısı Allahtan...
isim dusunun ısım zaman gecıyor ınsan anlamıyo sonra ısım telasına dusuluyor..:KK66:

bizim daha nisanlıylen isimler hazırdı :))) kız olursa ada erkek olursa ata :))))

canım evet gelınlık resmımdekı dıplerden yarım karıs benım saclarım vardı yazın dahada acılıyorlar baya acık kumral oluyor bende bundan yola cıkarak yakısır gıbı dusunuyorum ama bır ton bıle o kadar farkedıyor kı guzel yada kotu olması ıcın.. bılmıyorum bakalım ıyı dusuneyım barı ıyı olsun... :sinifsinif: umarım.. :)

Canım benim bu sarı hevesım yuzunden 5 ay ıcınde 3 kere oryal yedı saclarım ve hemen ertesı gunu boya yedı hepsınde de. istedıgım gıbı olmadı hıc. ustelık laptobumu alıp kuafore gıttım anlatmayla olmasın dırek gorsun dıye. kalıtelı bır yer dıyerek guvenıp kazıklanıp cıktım ıkısınden de.. bır keresını de evde denedım kendım teyze kızıyla onu hıc soylemeyım ondada oryalle actık tum sacı. kabus gıbı olunca koşa koşa kuafore hemen boya. 4. olarakta hınt kınası ıle sıyaha boyadım kendım o boya akmaya baslayınca.
ve suan son boyayı yanı sıyah kınayı yapalı 16 ay olucak saclarım yarısından sonrası cok pastel bır kahve kızıl oldu aka aka :)) dıger ust yukarısı ıse kendı rengım yanı kumral..
nasılmıs sac gecmısım kaydirigubbakcemile3 :bbo: ıste bu 4.cu sarı denemem de huzunle ve havaya ucan paracıklarla sonuclanmasın dıye buyuk endısem bundan.. :gitme:

ay ya 5 ayda 3 kez açmak kötü olmustur ama bence toparlanmıstır artık sacların, ben boyatırken tekrar tekrar sordum zararlarını ucuz boyalar zarar verir ama sana en iyisinden kullanıyoruz dediler ve gercektende iyiydi saçım boyarken kaşınmadı (bazılarında yanma -kaşınma yapıyomus)
[/B]

evetttt daha cok var :))))) o zamana kadar yavas yavas cinsiyetide belli olmaya baslar :)))
:CüvCüv:
opuyorumnanaktan

yusummm 21 aralık olayına cok güldüm kaydirigubbakcemile3 seninki baya kötü durumda yandın kızım sen :roflol:

ben de 21 hazirana ertelerim en kısa gecede yaparız düğünü değince tamam hadi anlaşalım 21martta olsun 12saat gündüz 12saat gece dedi :roflol:

oo bizim grup toplanmışşş nasılsınız kızlar planlar yapılmaya başlanmış ben de daha tık yokkaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar bayanlar..18 inde eşim yanımda olacak inş..
eşinize yapmayı düşündüğüüz sürprizler varmı varsa bende sizden biraz tüyo alayım..

bizim daha nisanlıylen isimler hazırdı :))) kız olursa ada erkek olursa ata :))))
aa cok gü<el isimler ya allah gönlünüze göre versin canımm=)

ben de 21 hazirana ertelerim en kısa gecede yaparız düğünü değince tamam hadi anlaşalım 21martta olsun 12saat gündüz 12saat gece dedi :roflol:
yusum kız sen yandın varya asker dönüşü hemen düğünde var bence siz kutuplara gidin 6 ay gece var orda:roflol::roflol:

oo bizim grup toplanmışşş nasılsınız kızlar planlar yapılmaya başlanmış ben de daha tık yokkaydirigubbakcemile3
hoşgeldin canımm hiç gelmiyodun son zmanlar nasılsın

iyiym burcucum sen nasılsın son bi haftaya girmenin heyecanını yasıyorum bitse de kurtulsakkaydirigubbakcemile5

iyiym burcucum sen nasılsın son bi haftaya girmenin heyecanını yasıyorum bitse de kurtulsakkaydirigubbakcemile5

ayy evet canım yaa şimdide nasıl gelcekler derdi başladı sağsalim yolculuklarıda geçsin evlerine dönsünler baska bişey istemiyorum artık
hazırlık filan yaptınmı canım ya ben cok heyecanlıyım biz birazda küs kaldıgımız için bu askerlik süresinde biraz naz yapıcam dibi düşsün diye hehe saçımı filan boyattım acayip sevinçliyim içim kıpır kıpır yahihoyyyt

yok canım ya hazırlık filan hak getire bi sacımı kesicektim onu bile yapamadımkaydirigubbakcemile3 aslında biraz renk attırmak istiyordum ama benimki hiç sevmiyo boyayı halnu ki beni tanıdığında sarısın sayılırdımbayanssulusmile asıl sacım kestane araya azcık renk atınca güzel olur diyorum CADIARZU

X