Ksa dnem Askerlik...

kesinlikle katılıyorum ben vara yoğa alınıyodum eşime
ama alınganlık gösterip de küsmicem artık eşime

kesinlikle katılıyorum ben vara yoğa alınıyodum eşime
ama alınganlık gösterip de küsmicem artık eşime

ben de öyleydim o yüzden dedim zaten aşırı alınganlık yapardım bir de ailesi yüzünden arada söylenirdim ama lokumum hiç beni kırmazdı.hatta telde söyledim seni kırdım çok ne olur affet dedim duygulandı ben hatırlamıyorumki hiçbirini dedi

ne güzel ya gözlerim doluyo..ne olur geçsin şu günler artık dayanamıyorum... mafoldumben

evet kızlar benme gözlerim doldu çok güzel yazılmış yaa bende sevdiğimi özledim ama galiba bende gidemicem yemin törenine, nolur hepiniz benim için dua edin NOLURRR mafoldumben mafoldumben GİTMEK GÖRMEK İSTİYORUM NİŞANLIMI, az önce aradı yemin töreninde nerde duracağını falan söyledi çok heycanlı ve mutluydu sol tarafa oturun beni ordan daha iyi görürsünüz falan dedi çok duygulandım, hele bide o yazıyı okuyunca ağlamaya başladım yaa offf mafoldumben

kızlar ya içimi öyle heyecan kapladı ki anlatamam kalbim kuş gibi yerinden çıkacak sanki
tek hanelere düşünce heyecanlanıyormuş insan delikafadulden delikafadulden delikafadulden :sm_cool:
canım bende leyla gibi dolaşıyorum ortalıkta
bu haftada bitiyor nerdeyse
bende uçakta yanıma oturan yeni evli çiftti sanırım
onları kıskanmıştım,el ele diz dize :çok üzgünüm:
canım hatırlamıyorum
sen neden gidemiyosun
uzakmıydı?

evet hayatım erzurumda zaten ben gitmek istesemde eşim müsade etmiyor.daha zor olacak ancak normale döndük bir daha dayanamayız dedi bende sustum çaresiz.ama o yükken her gün ne hissettiğimi yazıyorum neler yaptığımı kargoyla yollıycam o zaman yanımda gibi hissedecek bir an bile olsa..tavsiye ederim günlük tutun

tutuyorum.bazı sayfalar da yazılar birbirine giriyomafoldumben
göz yaşlarımı tutamıyorum yalnızken ve ona bişeyler yazarkenmafoldumben
ancak bitirip geldiğinde okumasına izin verebilirim.daha çok acı verir okurkenmafoldumben

canım benim ya kıyamam
gerçekten zor,ama eşinde haklı erzurum soğuktur,karlıdır
nasıl gidip gelicesin ayrılırken daha zor oluyor zaten
bizde çok ağlardık seni çok iyi anlıyorum canım
bende günlük tutuyorum gittiği gün yazmaya başladım
ve ilk sayfaları okurken hala ağlıyorum ilk günler gerçekten çok zordu
inşallah yemin töreninden sonra rahat edebileceği bir yerde olur

inşallah canım tek istediğim rahat etmesi,onun orda olduğunu bilmek benim için herşey..kısacası tüm kalbim ve bedenimle ona endeksliyim..o orda üşüyor ben burda sıcacık evde grip oluyorum,o orda aç kalıyor ben burda en güzel yemekleri bile yiyemiyorum.sanki hep üşüyorum çünkü onu kalbimde hissediyorum dedim ya laf değil gerçekten yüreğimin diğer yarısı o..iki beden tek yürek.sesini duyduğum an içim ısınıveriyor,bir de özledim demesi var ya o an sanki bu lafı ilk kez duyarmış gibi kalbim deli gibi çarpıyor.eminim hepiniz öylesiniz bir günde hatta bir saat içinde binlerce duyguyu aynı anda yaşamak bazen milliyetçi olup gurur duyarken bazen anarşist duygularla yarimi geri istiyorum.tam yazarken aradı balım haftasonu 2 gün çıkabilcek sanırım çarşıya netten görüşcez görücem güzel yüzlümü..

Kızlar selam, sırkeyı ıcemedıgınızden bahsetmıssınız gordum,
koklamayın hıc onu oyle yaparsanız zor, bır hamlede burnu tıkayıp dıkın, arkadan bı bardak ta su, ve bı llokma bısey atın agza, tamamdır.
ılk zaman boyle olur ama sonra alısırsınız...

Bu arada yenı donemlerın tekrar ana topiğe dönmesine sevındım.. bu ısın tadı burda zaten canlar...

Mustafa Ceceli – Hastalıkta Sağlıkta

Şu hercai hayata bir kere geldik
Yedik içtik doyduk kalktık hesabı birlikte verdik
Sinsi hayat ihtirası bana hiç uğramadı
Dünya malı zenginin olsun sen benim kadınım

Seni hastalığımda sağlığımda da yanımda görmeliyim
Güneşin doğduğunu da battığını da senle izlemeliyim
Yanabilir saltanatlar olsun yeniden yaparız
Bizde bu sevda sürdükçe ölsek de yanyanayız

OFFFFFFFFFF

kızlarr bene gidiyorum yemin törenini yuppi hihoyyythihoyyyt
izin alabildim sonundaa zemuszemus

dirim bi çizelge eklesene day is today yazısını görmek istiyorum kaydirigubbakcemile2laelaelaelaelae
alsanaalsanasmile(ne kadar tatlılar dimi kaydirigubbakcemile3)
canım ya kendi elcağızımla yaptığım evlilik çizelgesini bile göremiyorum ben senağlama

damla yarın mı gidiyosun şimdi:))))

alsanaalsanasmile(ne kadar tatlılar dimi kaydirigubbakcemile3)
canım ya kendi elcağızımla yaptığım evlilik çizelgesini bile göremiyorum ben senağlama

damla yarın mı gidiyosun şimdi:))))

neden göremiyosuunnn??
damla bu akşam gidio sanırım.ben yarın sabah gidiyorum kaydirigubbakcemile3
yine niye maydonoz olduysam neyseeee bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…