Ksa dnem Askerlik...

Kızlar selam, sırkeyı ıcemedıgınızden bahsetmıssınız gordum,
koklamayın hıc onu oyle yaparsanız zor, bır hamlede burnu tıkayıp dıkın, arkadan bı bardak ta su, ve bı llokma bısey atın agza, tamamdır.
ılk zaman boyle olur ama sonra alısırsınız...

Bu arada yenı donemlerın tekrar ana topiğe dönmesine sevındım.. bu ısın tadı burda zaten canlar...

canım aslında koklamadan içmeyi denedim ama ben sıcak suya koydum o yüzden hızlıca içemedim.. suyun sıcak olması gerekli değil mi?

damla gözünaydın canım... valla iyi izin almışsın normalde cidden verilmez bu kadar sık yeni elamana... ama çok sevindim... her anın tadını çıkar...

noldu toplantın =))
çok heycanlıyım içim içime sığmıyo yaa hala düşünüyorum ne giycem diyeee

neden göremiyosuunnn??
damla bu akşam gidio sanırım.ben yarın sabah gidiyorum kaydirigubbakcemile3
yine niye maydonoz olduysam neyseeee bayanssulusmile

iş yeri yasaklamış :dilcikar:

heycan dorukta ozaman desenize :asigim:
yarın görüceksiniz yani
biz sabah erkenden gitmiştik
yemin töreni öğleden sonra olmuştu
hasret gidermiştik baya

elvinciğim hoşgeldin canım

iş yeri yasaklamış :dilcikar:

heycan dorukta ozaman desenize :asigim:
yarın görüceksiniz yani
biz sabah erkenden gitmiştik
yemin töreni öğleden sonra olmuştu
hasret gidermiştik baya

elvinciğim hoşgeldin canım

9 da başlıyo dedi bizimki belkide erken gidelim die demiştirkaydirigubbakcemile3 çakaldır minnoşum kaydirigubbakcemile3 duysa minnoş dediğimiii alsanaalsanasmile neyseeee
ben 7,30-8 gibi çıkarım 9 da orda olurum zatii kaçırmıyımda soğukta beklemeyi tercih ederim :asigim:

ya ozaman şafağı 9 olanlar dan biri yapsın çok istiyorum sizinkini görerek bile mutlu olabilirim.
demekki göreceğiz die

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLİK YERİ
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremitturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
İlarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------İstanbul/Kucukyaliturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------İstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Pazza------------------------------------------------------Tunceliturkbayragi
__TanRIcA__ -----------------------------------------------------------------Eskisehirturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................10'larda :dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................10'larda:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................10'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................10'larda:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................10’larda:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………...................10’larda :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................10'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................10'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................10'larda:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................10'larda:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................10'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................10'larda:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................10'larda:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................20'lerde:dance:

KAVUSANLAR

alsanaalsanasmile(ne kadar tatlılar dimi kaydirigubbakcemile3)
canım ya kendi elcağızımla yaptığım evlilik çizelgesini bile göremiyorum ben senağlama

damla yarın mı gidiyosun şimdi:))))

hayır canım bu akşam yola çıkıyoruz Allahın izniyle :sm_cool:

damla gözünaydın canım... valla iyi izin almışsın normalde cidden verilmez bu kadar sık yeni elamana... ama çok sevindim... her anın tadını çıkar...

sağol canım ya biliyorum izin verilmez ama napim yaa hayatta bir kez yaşanıyo nolursa olsun gidicektim zaten ama iyi gitmek istiyorum ve oldu :sm_cool::sm_cool:

kızlarr bene gidiyorum yemin törenini yuppi hihoyyythihoyyyt
izin alabildim sonundaa zemuszemus

bak canım demiştim sana şef seni korkutmuş izin alman iyi olmuş
izin kullanmaman belki onun işine gelecekti hiç kimseye inanmayacaksın ne güzel oldu çok sevindim senin için

bak canım demiştim sana şef seni korkutmuş izin alman iyi olmuş
izin kullanmaman belki onun işine gelecekti hiç kimseye inanmayacaksın ne güzel oldu çok sevindim senin için

sağol güzellerim yaa çok sefyorum siziiii ve ASKERİMİDEEEEEEEopuyorumnanaktanzemuszemus

9 da başlıyo dedi bizimki belkide erken gidelim die demiştirkaydirigubbakcemile3 çakaldır minnoşum kaydirigubbakcemile3 duysa minnoş dediğimiii alsanaalsanasmile neyseeee
ben 7,30-8 gibi çıkarım 9 da orda olurum zatii kaçırmıyımda soğukta beklemeyi tercih ederim :asigim:
yer bulana kadar canımız çıktı canım bizim
birde yemin ettikten sonra askerler ellerini silahların üzerine koyduğu zaman
resim çektirmek için 5 dakikacık izin veriyorlardı

alkisalkisalkis
bu hafta çarçabuk geçsin istiyorum :hulya:

Gecer dirimcim merak etme..

ay anaaaaaamm listeye baktim, sana cok az kalmis kiz:))) yiiiiiiiiiiiiiiiihuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)))))

kacinda aliyor teskeryi eniste?

Gecer dirimcim merak etme..

ay anaaaaaamm listeye baktim, sana cok az kalmis kiz:))) yiiiiiiiiiiiiiiiihuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)))))

kacinda aliyor teskeryi eniste?

canım çok şükür aksilik olmassa 17 ocakta alıyor :asigim:

mesajını okuyunca

içimin yağları eridi :asigim:

odada biri olmasa kahkaha atıp oynayacağım nerdeyse kaydirigubbakcemile3

X