Ksa dnem Askerlik...

kızlar ben yemin törenine gidemcem galiba senağlama
iş yerim problem çıkarıcak ibi gözüküyo, iki gün izin veremezlermiş ama ben 1 günde nasıl gidip geliyim yaa senağlamasenağlama
off kafayı yicem yaa
ama izin vermezlersede gdicem isterseler işten atsınlar ya offff içim çok sıkkın zaten stresliydim senağlama

canım ben de yemin törenine gidemedim bana da izin vermemişlerdi
gitmeyince değişen çok bir şey olmuyor canım ama tabi o yemin töreni olduğu gün içim içimi yemişti üzgündüm eşimin yanında olamadığım için

c.tesidemi çalışıyorsun tatlım? nekadardır o firmadasın? ben 3 aylık elemanım verdiler valal yuh derim vermezlerse

c.tesidemi çalışıyorsun tatlım? nekadardır o firmadasın? ben 3 aylık elemanım verdiler valal yuh derim vermezlerse

bende 3 aydır çalışıyorum canım aynıyız, ama ben geen ay o gidiyo diye 3 gün izin almıştım, bu sefer vermezler dedi bizim bölümün şefi ama bilmiyorum, ya hiç sölemeden rapor alsam diyorum ama ölüm izni bile 3 gün, geçen ay göz ardı edip verdler sana izin dedi bu sefer zannetmiyorum dedi bizim bölümü şefi yaa offf sıkıntı bastı beni yaa, kendim çok şartlamıştım gidemezsem yıkılırım resmen yaa senağlamasenağlama

canım ne diyosun yaaaa rapor falan alsan raporada laf etcek değillerya

canım ne diyosun yaaaa rapor falan alsan raporada laf etcek değillerya

ya bilmiyorum gamzem yaa offf bizim şef mi abartıyo anlamıyorum ki , bide ben çok izin aldım göze batarsın diyo, bende dedim ki isterse işten atsınlar ama gidicem dedm bakalım nolucak senağlama

ya bilmiyorum gamzem yaa offf bizim şef mi abartıyo anlamıyorum ki , bide ben çok izin aldım göze batarsın diyo, bende dedim ki isterse işten atsınlar ama gidicem dedm bakalım nolucak senağlama

inşallah izin verirler canım sen gene izin almayı dene seni ordaki şef izin almayasın diye de böyle diyor olabilir sen dene isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara amirinin mutlu olduğu anları iyi bil o zaman iste izini

canım en iyi sağlık raporu al kimse sesini çıkartamaz aaa delimi bunlar yaaa sinir oldum şimdi klava:

evet kızlar yaa ben acaip sinirl, oldum ve mutsuzum senağlama ağlıcak gibiyim yaa buğazım düğümlendi oofffffffffffffff ALLAHIM NOLUR Bİ SIKINTI YAŞAMAYAYIM NOLUR YAAA :Saruboceq: senağlama

ah canım sen 3 gün izin almışsın ama belki gıcıklık yapabilirler:umursamaz:
ben 1 gün için utana sıkıla gittim yanlarına ama tabi çalıştığın şirkete bağlı bi dene şansını içinde kalmasın

YAA OFF İŞTE BEN YEMİN TÖRENİNİN 1 AY SONRA OLDUĞUNU BİLMİYODUM YAA OFFF senağlama

damlacım bencede şansını bi dene yaa çok sinir olurum böyle oluşan aksilğe inşallah izn alırsın tatlım

YAA OFF İŞTE BEN YEMİN TÖRENİNİN 1 AY SONRA OLDUĞUNU BİLMİYODUM YAA OFFF senağlama

tatlım üzülme ben iki abimin yemin törenine gidemedim bu gururu nişanlımda yaşamak istedim.annemler hafta içi geliolar izin al sende gel dedi ilk gittiği zamanlar gitmeyi reddettim yemin töreninde izin alıcam dedim.yani sıkma canını yemin törenine gitmezsin 1 ay sonra gidersin ama verirler inşallah izin senin için dua edicem

kızlar ya içimi öyle heyecan kapladı ki anlatamam kalbim kuş gibi yerinden çıkacak sanki
tek hanelere düşünce heyecanlanıyormuş insan delikafadulden delikafadulden delikafadulden :sm_cool:

kızlar ya içimi öyle heyecan kapladı ki anlatamam kalbim kuş gibi yerinden çıkacak sanki
tek hanelere düşünce heyecanlanıyormuş insan delikafadulden delikafadulden delikafadulden :sm_cool:

ama ayıpppp yazık bizeeee kaydirigubbakcemile3 nispet yapar gibi aaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şaka canım şaka sizinle bizde heycanlanıyoruzopuyorumnanaktan

ama ayıpppp yazık bizeeee kaydirigubbakcemile3 nispet yapar gibi aaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şaka canım şaka sizinle bizde heycanlanıyoruzopuyorumnanaktan

canım siz de tek hanelere düşünce böyle heyecanlanacaksınız
ama biraz daha sabır ben de bu geçen bayram otogarda elele memletine giden çiftleri görünce çok kıskanmıştım canım şimdi biraz sevinme sırası bizde olsun canım

sonuna kadar tatlım.çok güzel heycanlar bunlar.ben şaka yapıyorum siz heycanlancaksınızki sıra bize gelsin =))

yarın yemin töreni var ama ben gidemiycem öyle çaresizim ki..canım kocacım ailesi gelen askerleri görünce kimbilir neler hissedecek off düşünmesi bile koyuyor insana.sanki yabancı gibi insanın eşinden bu kadar uzak kalması ne kadar zor ..Yarın gidebilenler çok şanslı şimdiden söylüyorum her saniyeyi iyi değerlendirsinler doya doya seyretsinler gözlerini bir an bile ayırmasınlar sevdikleri erkekten..ve geçmişte onları üzüp kırdıkları her an için af dilesinler...emin olun onlar bizim onları düşündüğümüzden çok daha fazla düşünüyorlar bizi oralarda..hepimizin yürekyarıları uzaklarda Allah'ım tez elden tek yürek olmayı nasip etsin..amiiinnnn

öyle büyük bir amin ki içime sığmayan duygularla.okurken gözlerim doldu.onu düşünmek bile beni heycanlandırıyo.içime sığmıyo sevgim kendime bile tarif edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…