Ksa dnem Askerlik...

Damla canım burdasın galiba öbür taraftada cevap verdim burayada yazayım benimde kısa dönem canım ve telefon sokmadı birde riske girmek istemed.. seninki soktu mu? yemin törenine gidecek misin?

eşim aradı tatlım
deli olmuş gerçekten :asigim:

Damla canım burdasın galiba öbür taraftada cevap verdim burayada yazayım benimde kısa dönem canım ve telefon sokmadı birde riske girmek istemed.. seninki soktu mu? yemin törenine gidecek misin?

Hayır canım benimkide telefon sokmadı, zaten edremit çook disiplinliymiş cezası varmış 1 hafta, yemin törenine gidicem canım sen gidicekmisin :) bu arada seninki piyade mi? ve kaçıncı bölükde, benim nişanlım 1.bölük falan dedi hep öle ayrılıyolarmış 1-2-3 die, nişanlım benimki hep 1 dedi 1.bölük 1.koğuş falan gibi şuan hatırlamıyorumda, belki onlar tanıyolardır birbirlerini CADIARZU

vaaayyy ne kadar şanslısın canım benimki bundan sonra elimi sıcak sudan soğuk suya sokmam diyoe :mymeka: askerlikte çok çalışmış bundan sonra sadece yan gelip yatacakmış =))
düğün hazırlığı falan yok canım =) ben üçbeş bişey alıyorum okadar. o gelince alacağız bütün eşyaları. takside falan girme peşin alalım dedi ben de oyüzden mutfak için yatak odası için gerekli ıvır zıvırları alıyorum sadece =))
burcu iş yoğunluğundan giremiyormuş. bir de evinde nette sorun varmış. geçen gün mesaj göndermişti. ondan sonra yine girmedi =(

2010 yılı inşallah hepimiz için hayırlı olur canım.
Doğru söylüyorsun iş bulursa iice rahatlar sonra zaten düğün için düşünceler başlar tamamen unutur bunu.

Ben iiyim canım,nişanlımla da uzun uzun konuşuyoruz hergün. Birara çok stresliydi hergün ufak çaplı kavgalar ediyorduk ama neyseki geçti onlar da =))

Ben de hepinizin yeni yılını kutluyorum arkadaşlar. 2010 yılı inşallah hepimize mutluluk huzur getirir. Huzurumuzu bozan herşeyin 2009da kalması dileğiyle...

evet çok fazla zaten rütbeli varmış biz telefonla konuşurken sürekli dikkat diye askerlerin bağırması geliyor zaten bende gidecem yemin törenine kaçırır mıyım ben hangi bölükte olduğunu hiiiç sormadım:S 100 kişiden fazlaymış galiba kısa döenm bide dağıtım olmayacak galiba dedi aynı yerde kalacaklar galibazemuszemus

evet canım aynı yerde kalıcaklarmış nişanlımda öyle dedi, ama çok eğitim yaptırıyolarmış yawrummm yaaa valla doğudakileri düşünerek rahatlıyorum Allaha onlara daha çok sabır versin İnşallah

banada çok ayakta kalıyoruz dedi canımm benim çıkmam lazım konuşuruz gene opuyorumnanaktan

off kızlar ben geldim ama moralim bozuk dün gece yeğenim dizüstü bilgisayarımın üzerine su döktüü bozuldu bilgisayarım eşimin dişinden tırnağğndan arttırdığı öğrencilik yıllırında aldığı bilgisaayrıydı işiyle alakalı yılların birikimi var paramda yok nasıl yapcam yapılırmı bilmiyorum off off mafoldumben

bide okudumda kızlar ne güzel evinizin temizliğine baslamışınız benim temizliğini yapacak bi evim bile yok daha gelcek iş bulcak sonra ev tutcaz dua edin hemen bulsunda bende evimin temizliğini yapıyom diyeyim evimi çok özlediiimmmafoldumben

canım yapılır bilgisayar ama ne kadara yaparlar bilmiyorum.
Birçok kişide iş sorunu var güzelim. İnşallah en kısa zamanda bulur güzel bir iş de rahat edersiniz.

canım yapılır bilgisayar ama ne kadara yaparlar bilmiyorum.
Birçok kişide iş sorunu var güzelim. İnşallah en kısa zamanda bulur güzel bir iş de rahat edersiniz.

inşaallah canım yaa ben çok sıkıldım 10 hazirandan beri evimi bıraktım çok özledim evimi sıkıldım artık iş bulamassa evime kavuşamıcam Allah inşaallah herkese ii hayırlı bi iş nasip eder

iyi yillar kizlarrrr
kara sevdam hic morelini bozma bi gelsin elbet bi yolu bulunur. onunden askerlik engeli kalkmis oluyor o yuzden insallah daha kolay bulur. yeni yilin ilk dileyini senin icin kullaniyorum :))) insallah Allahim guzel mutlu beraberliginizi yasayabileceginiz bir ev nasip eder. ve tabiki hayirli bir is

arkadaslarim cogunuz bilmiyor ben 3,5 haftalik hamileyim :) bugun beta hcg testi yaptirdim. daha cok kucuk teyzeleri :)

arkadaslarim cogunuz bilmiyor ben 3,5 haftalik hamileyim :) bugun beta hcg testi yaptirdim. daha cok kucuk teyzeleri :)

ayy süper bi haber hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla doğurursun inşaallah canım benim çok sevindm:ecrin_bebek: ayrıca güzel dileklerin için çok teşekkür ederim hepimiz mutlu mesut oluruz bu son ayrılığımız olur inşaallah Rabbim dünyaa ahiret saadeti ve beraberliği nasip etsin eşlerimizle
Amiiiiiiiiiinnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…