Ksa dnem Askerlik...

selam kızlar herkese iyi myıllar diliyorum yeni yılla birlikte. sevdiklerimizden bir daha ayrılmayalım inşallah.Benim yürek yarımda erzurumda topçu son giden kısa dönemlerden haftaya yemin töreni var ama gidemiycem çünkü gelme sakın daha zor olur dedi.ama her gün konuşuyoruz en az bir kez telefon her çaldığında kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor sanki 2,5 yıllık evli değil yeni flört döneminde gibiyiz.kar yağıyormuş orda biriciğimin kafacığı üşüyormuş palandöken eteklerinde off kıyamam ya.Bir ajanda aldım günlük tutuyorum içimden geçenleri yazıyorum yemin töreninden sonra yazdıklarını yolla kargoyla dedi yollıycam.mektup yazamıyorum okuyorlar diye.evlenmeden önce özlemenin ne demek olduğunu hiç bilmiyormuşum meğer şimdi bir parçam kilometrelerce uzakta gibi hissediyorum yani yarımım eminim hepiniz öylesiniz o yüzden buraya yazıyorum çünkü beni sizden başka kimse anlayamaz.hepinize bol bol sabırlar diliyorum güzeller bir gelsinler Allahın izniyle kimse alamaz sevdiklerimizi bir daha elimizden..hepinizi öpüyorum tekrar iyi yıllar

selam kızlar herkese iyi myıllar diliyorum yeni yılla birlikte. sevdiklerimizden bir daha ayrılmayalım inşallah.Benim yürek yarımda erzurumda topçu son giden kısa dönemlerden haftaya yemin töreni var ama gidemiycem çünkü gelme sakın daha zor olur dedi.ama her gün konuşuyoruz en az bir kez telefon her çaldığında kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor sanki 2,5 yıllık evli değil yeni flört döneminde gibiyiz.kar yağıyormuş orda biriciğimin kafacığı üşüyormuş palandöken eteklerinde off kıyamam ya.Bir ajanda aldım günlük tutuyorum içimden geçenleri yazıyorum yemin töreninden sonra yazdıklarını yolla kargoyla dedi yollıycam.mektup yazamıyorum okuyorlar diye.evlenmeden önce özlemenin ne demek olduğunu hiç bilmiyormuşum meğer şimdi bir parçam kilometrelerce uzakta gibi hissediyorum yani yarımım eminim hepiniz öylesiniz o yüzden buraya yazıyorum çünkü beni sizden başka kimse anlayamaz.hepinize bol bol sabırlar diliyorum güzeller bir gelsinler Allahın izniyle kimse alamaz sevdiklerimizi bir daha elimizden..hepinizi öpüyorum tekrar iyi yıllar

Tatlim hosgeldin aramiza, hayirli teskereler diliyorum, senide hemen asker listesine aliyorum, iyi yillar canim, Allah kavustursun

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010):nazar:

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandökenturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ...............40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul.......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...........14:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne..........................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........………………..20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova...............30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana...........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova................30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.........20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van...............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük..........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010):nazar:

Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Pazza------------------------------------------------------Tunceliturkbayragi

:nazar:Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................40'larda :dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................14:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………...................20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Son düzenleme:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremitturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken

Pazza------------------------------------------------------Tunceliturkbayragi

:nazar:Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................10'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................14:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………...................20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................10'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................10'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................10'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

sensibleciğim ağustosta gidenlerin hepsi 10 lara düştü(yusum hariç) opuyorumnanaktan
bende 10 lara düştüm fisfisfis

kızlar şimdi aradı nişanlım. intibadamıymış neymiş tam anlayamadım. dün çok yoğunduk dedi.o yüzden arayamamış.ayyy çok mutlu oldum sesini duyunca

X