Ksa dnem Askerlik...

Darısı hepimize inşallaahh.Gözün aydın canım.
Beklerken günler geçmiyo yaa.ılgisine sevgisine ihtiyacım var askerde diye alttan almaktan psikolojim bozuldu.Yemin töreninde gördüm.Üzerinde bi tutukluk vardı.Kendini rahat bırakmıyor gibiydi.Neden böylesin diye de sıkıştıramadım.Askerde öyle olunuyormuş.Askere giden arkadaşlar söylemişti garip olabilir 1 aydır dışarı çıkmıyo sivil yaşamada sana da yabancılık çeker demişlerdi ben önemsememiştim.Hakkaten doğruymuş böyle kal gelmiş gibiydi.E bişeyde diyemeyince işte benim içim içimi yedi.Çooook özlüyorum ya telefonun yüzüne bakmaktan eridim valla.Telefonun ekseni etrafında dönüyorum bir yere gitmemek için bin bahane buluyorum.Hemen geçsin günler Allahım noluurrr

insalalh cnm hemen qecer emin olki zor ama qeciyor sonucta allah kavustursun saqlık olsunda .....bu arada tsk edrim...safak kacki senin esinin yeni qidenelrdenmi

deryacım yaa gorusemıyoruz ne zamandır kaybolduk bırer bırer.. bence vaktı bulamıyorum malesef..
esın geldımı senın yanlısmı anladımm saglık sebebıyle mı erken bıtırdı... eger oyleyse kavusmanıza cok sevındım yaa

ewet cnm hava degişimi ile bitti sükür .......... Ewet cnm yaaaa ben de giremiyourm ..iim sükür cnmmm ...... Sen nasısln
darısı sizeeeeee
olsun cnm cooooooook mutluyum :)

daisybayb sagol canım.Ya yeni gitti ama ben şafagı hesaplayamadım.Ona sordum şafak karanlık aşkım yüzden düşünce sayarız dedi.1 Aralık'tan itibaren asker sayıldı sınavıda 1 Aralık'taydı.12 Aralık'ta teslim oldu.Kısa dönem 169 günmüş.izinler falan çıkartılmadan toplam hali 169muş.Şimdi 30 gündür asker.139 günümüz mü kalmış oluyo?Yanlış mı hesaplıyorum bilemedim.

hayran sen biliyorsundur canım şafak hesabım doğru mu benim

canım çok da iyi bilmyorum ama internetten şafakmatik indirdim ben
benim eşim de 12 Ağustosta gitti 10 ağustostan itibaren 160 gün olarak hesapladı
herhalde sizin de 10 aralıktan itibaren 160 gün olarak hesaplanır yani senin hesabın doğru çıkıyor canım

CNM ACIKCASI ben bile hiç saymadım safak saydıkca hiç qecmiyor (((
en iisi saymamak :)))
bak saymadım bitti bile :))

canım senin eşin ne zamn geliyor askerliği ne zamn bitirdi

cnm normalde 17 ocakta qelcekti.....dün bitti buqün ablaasında kalıp yarın qeliyor yani yılbasında süprizolcak :))))))) ne heyeycan yawwwww:))))

hava değişimi nedir canım
hava değişiminde erken mi çıkarıyorlar

cnm hava deqişimi esim kolundan dolayı hastane uzun süre kaldı ((
dr.lar ameliyat dedi ...sonra ameliyat riskli olmasın ....
tedaviye dewam edelim demişler((
uuzn süre dewam etti ve simdi hawa deqişiminden dolayı 17 qün erken qelmiş oldu :)))))

geçmiş olsun canım ayyy ne güzel ya kavuşuyonuz 17 gün de çabucak geçse de biz de kavuşsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…