Ksa dnem Askerlik...

kızlar bende aranıza katılıyorum bende nişanlıyım, asker yolu gözlüyorum sizler gibi. senağlama . nişanlım kısa dönem olarak 12 aralıkta gitti şafak: 137 senağlama

Hoşgeldin damlaa.s.

bu arada deryacım senin de gözün aydın en erken sen kavuştun darısı başımızaaaadelikafadulden

kızlar bizim askerlikten sonrada yazmamız için bir arkadasımız konu acmıstı bastan 21. sayfaya kadar baktım o yazıyı göremedim. ck mu arkada kaldı yazı? yada silindi mi?

günaydın bizimkisi Ş:136
yeni yıl sevdiklerimizi versin hepimize
iki ayrı konuya aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım bi yerde toplansak ya artık

günaydın şekerler
şafak sadece 16 :asigim:

evet dirimcim aslında özel arabayla bukadar saat almıyor ama otobüsle geleceği için tam bu kadar sürüyor uçağa binse istanbulda inecek kocaeli istanbul arası zaten 2 saat o yüzden otobüsü tercih ettik

evet dirimcim aslında özel arabayla bukadar saat almıyor ama otobüsle geleceği için tam bu kadar sürüyor uçağa binse istanbulda inecek kocaeli istanbul arası zaten 2 saat o yüzden otobüsü tercih ettik
direk uçak yoksa mantıklı değil zaten canım
bizde sabah aldık bileti
inşallah problem olmaz
cumadan hazırlıyorlarmış zaten terhis belgesini felan

dirimcim sen hangi hazırlıkları yapıyorsun canım biraz ben de fikir edineyim
ben şu anda evi baştan aşağı temizliyorum camlar perdeler falan eeee eşim gelince misafirler pıtır pıtır dökülmeye başlayacak görümcem falan
şimdi arkamdan laf gelmesini istemem evi temiz değildi diye aslında evim pis olmaz ama işte arayan bir şey buluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…