Ksa dnem Askerlik...

ben abla olsaydım gene böyle yumuşak olurdum heralde yani erkek kardeşimekaydirigubbakcemile3 kız kardeşim var zaten ama aramızda çok yaş olduğu için hiç çok yakın olamadık çok özeniyorum ilişkileri arkadaş gibi olanlara aramızda sıkı bir bağ var tabiki ama sanırım o daha ilkokuldayken ben evden ayrıldığım için bu kadar kopuğuz
bnmde kardeşim var 8 yaşında

seninde yaş var baya aranda benim gibi

bende yumuşk olurm hiç kıyamıom ben kuşumaa

çok kıskanç kız geçen gün msnden konuşuoduk.abla dedi efendm dedim o resmini ordan kaldırırmısn dedi nedenmiş o dedim.çünküü ablaa seni görürler sonra seni severler diyo:d

Bizim 7 yaş var aramızda
Ama daha önce anlatmıştım bağımız farklı
Biz çalışan anne babanın çocuklarıyız
Ben okulumdan çıkar koştura koştura onun okuluna gider
Elini sımsıkı tutarak eve gelirdik
O rahat rahat üstünü çıkarıp bıcır bıcır okulu anlatırken
Ben bi taraftan yemeği ısıtırken diğer yandan üstümü değiştirirdim
O rahat rahat ödevini bitirip oyuna dalarken
Ben alelacele ödevlerimi yapar onunkileri kontrol ederdim
O dışarda arkadaşlarıyla oynardı
Ben evdeki dağınıklığını toplarken camdan onu kontrol ederdim
O düşer dizini yaralardı ben kanı temizlerken
Suçunu üstlenirdim anneme karşı
O döker kırar pisletirdi
Ben ağlamasın diye temizlerken yine suçunu üstlenirdim
Ben harçlığımın yarısını biriktirirken
Diğer yarısıyla aldığım çikolatayı onunla paylaşırdım
Şimdi çocuklara bakıyorum dünya kadar oyuncak
Tv bilgisayar oyunlar ve daha neler
Ama yine de paylaşamıyorlar
Biz küçücük dünyaları paylaşırdık
Belki de bu yüzden kıymetli kardeşliğimiz
Üstelik hiç kıskanmazdık

annem kardeşimin doğumundan sonra emekli oldu belkide emekli olmasaydı bizimde ilişkimiz farklı olurdu:hulya: sizin bağınızı ne bir gelin nede bir damadın bozması imkansız zaten çok güçlü yaşanmışlıklar vede en çokta senin fedakarlıkların..

kızlar iyiki varsınız...inş arar benimki ya 10 gün mon gün beklemez...off offf sigara içiom valla kaç gündr içmiodum:S bide cips aldım kocaman paket yarın rejime başlıcam

evet kendminkini kaldrdım işte cenk beyinkini koydum mutlu oldu:) çıkıyoduk msnden seni çok öpüyorum dedim.bende sdeni bitaneciim seni sevdiğimi unutma sakın diyo ay dedim unuturmuyum hiççç

süper yaa biz çok iyi anlaşamıyoruz neden bilmiyorum ama :S gerçi birbirimzden uzakken konuşurduk msn de beni özledin mi derdim cevap vermezdi nedense aramızda mesafe var biraz:S ama bir gün zehirlenmiştim tüpten eölme noktasına gelmiştim o zaman en çok etkilenen o oldu birbirimiz sanırım gizli gizli seviyoruz çok düşkünüz ama belli etmiyoruz

kızlar iyiki varsınız...inş arar benimki ya 10 gün mon gün beklemez...off offf sigara içiom valla kaç gündr içmiodum:S bide cips aldım kocaman paket yarın rejime başlıcam

bende bugün sözde dikkatli şekilde yiyecektim ama aşure getirdiler dayanamadım 2 tabak yedim

Aslında bakıldığı zaman vah yazık hiç çocukluğunu yaşayamamış
Gibi görünüyorum ama ben halimden çok memnundum
Ailem bi bakıcı bulabilecek durumdaydı
Ama benim halimden memnun oluşum
Ve idare edebilişim yüzünden gerek görmediler
Belki de bu yüzden bugün bu kadar ayaklarımın üstünde durabiliyorum
Belki bugün bu sayede her zorluğun altından kalkabiliyorum
Bişeyleri verirken çok şey kazandım
Biz buz gibi eve gelir birlikte ısıtırdık
Şimdiki çocuklar sıcacık evlere geliyor
Asıl onlar için üzülmek lazım sanırsam

çok haklısn....

evet bencede küçük annelik yapmışsın ve hayata bizden 1-0 önde başlamışsın ve hiç bir zorluk yıldırmaz seni en güzeli..biz şimdi en küçük olumsuzlukta ümitsizliğe kapılıyoruz ve savaşmıyoruz hemen ailmizin kucağına gidip ağlıyoruz yani en azından ben öyleyim geç olgunlaştım bu yüzden..
ayy aşureye bayılırm ama yapan yok..annem yapmış dün

benimde anneannem yaptı valla bende bayılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…