Ksa dnem Askerlik...

sakin ol tatlım..değmez onurunu düşün..onur dedim sedat geldi aklıma çünkü bileti onur aır den aldım sizin firma kız :)=))

anneciğimi üzdüm yaaa üfff...bida hç üzmücem diom hep üzüom...o kızla daha da görüşmem ztn.haketmioki beni..yazık sevgilisine yazık.hep aldattı hep yalan söyledi.

anneciğimi üzdüm yaaa üfff...bida hç üzmücem diom hep üzüom...o kızla daha da görüşmem ztn.haketmioki beni..yazık sevgilisine yazık.hep aldattı hep yalan söyledi.

boşver sevgiliside aptal olmasın,sen karışma sonunda onlar mutlu olur sen yine kötü olursun

onurun ablasıda sun expresste çalılşıo.ama bende hep onurairden alıom 3 senedr.çokta memnunum.thy çok pahalı ya.hiç bi farkı yok koltuk aralığı biraz daha geniş o kadr

çok korkuyorum canım rahat diyosun yani..sağol rahatlattın içimi.peki internetten aldım ya bilet yok o olay nasıl olcak

ztn bileti sormuolar,kimlik gösteriosun check inn işlemlerinde o kdr.snra sana bi kağıt veriolar binerkende kimliği ve o kağıdı gösteriosn.yalnız havaalanına geç giderse cam kenarına oturamaz.çnkü koridor yada cam kenarı olması havaalanına erken gtmeyle alakalı oluyo

peki ceren o sadece gidicek oraya dimi..check ın işlemlerini orda kendi nüfüs kağıdı ile yapcak ben ilkez yapıyorumda bilmiyorum cahil gelebilirim size..sunexpress duymadım hiç

peki ceren o sadece gidicek oraya dimi..check ın işlemlerini orda kendi nüfüs kağıdı ile yapcak ben ilkez yapıyorumda bilmiyorum cahil gelebilirim size..sunexpress duymadım hiç

ay olur mu tatlım ne cahiliyeti sen genede pnr numarasını ver yanında bulunsun. sadece nüfus cüzdanını gösterecek o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…