Ksa dnem Askerlik...

ay ben atlası kullanırdım bi aralar ama o hani uçak kazası oldu ya benim arkadaşım öldü o yüzden atlasa hiç binmiyorum ve thy den nefret ediyorum resmen hiç bi fark yok ama çok pahallı pegasus ta fena değil ama sunexpress burdan çok ucuz 49 lira vergiler dahil

hadi ya korktum başın sağolsun canım..

canım ben almaya giderdim ama atatürk havalimanına hiç gitmedim arabayla kaybolursam oralarda..metroyla esenlere ordanda sevdiğinin kollarına gelsin..ama almayı çok isterdim

ayy sorma bide hep yabancı ne konuşacan tipler garip yanımada çinli biri oturdu ingilizcesi hiç yokk hostes geldi dedi ne yersin anlamıyor ayy :KK70: ben çevirmenlik yaptım o kadar teşekkür bile etmedi :KK70::KK70: 21 saat çatladım hiç konuşmadan hayatımda beni çinde bekliyodu off hiç uyku falanda tutmadı ne heyecanlıydımm 3 ay hiç görmemiştimmm ay ay :KK70:

ay ben geçen gün sultan ahmetteydm biri geldi yanıma,işte hi dedi dedm I dont speak english.sandım yol falan sorucak türkçe anlatamıom inglzce nası anlatim.snra where are you from dedi izmir dedim.çocuk ne de se beğenrsinz?aaa siz türkmüsünüz?oha dedm sende mi türksün:KK70: o kdr güzel konuşuodki yabancı sandm valla ben.kartımı verim size dedi dedim istemez,sizden çok hoşlandım diyo ay dedim insan 2 sn gördüğü birinden nası hoşlanır???snra sert çıkınca tmm dedi gtti

X