Ksa dnem Askerlik...

ya valla az değil...sustukça üstüne gelio insanın... artık görüşmücemki..oda demiş sana adımımı atmam bida ay noollurrr att doğru söleynce suç oluyo

peki neden adımını atmazmış,çok ta umrunda sanki kendini çok değerli sanmış oooo

anneni arada gönlünü al ona ne diye bağırdın..

ben uyuyodum kardeşimde msne grmiş ztn canım sıkkındı bu olaya tabi ben msnde yokum anneme demiş ablam yok annemde aradı msnde yoksun die bende dedim sen beni kontrol etmeyemi çalışıon bütün gün aramadın şimdi mi arıyon dedim bağırdm işte kapattım suratına:S

ay bebeim üzme kendinii ara annenide güzel güzel konuş bakimm hadi hayatım:KK66: hehe yakın kuzum senin zaten ben burdan 2 saatte giderim sende kocelnden aynı anda gitmiş oluruz heheheh

cerencim konuş o kızla babasının tarlası değil öle istedii gibi ekip biçsin
ayrıca nekadar terbiyesiz ki senn sohbet günlüklerini okumuş
hangi hakla kim olarak ne kadar ayıp yaaa:eek:klava:
bidahada aynı şeyler yapmaması adına sert konuş hemdee
delimidir ne dir bide yalan söylüyor
sen ona hizmet etmek sorundamısın :kızgın:

bida görüşmücem kuzum...kaybetti o artık beni.ben yalana asla katlanamam aslaaa.

ben uyuyodum kardeşimde msne grmiş ztn canım sıkkındı bu olaya tabi ben msnde yokum anneme demiş ablam yok annemde aradı msnde yoksun die bende dedim sen beni kontrol etmeyemi çalışıon bütün gün aramadın şimdi mi arıyon dedim bağırdm işte kapattım suratına:S

balım neden annene kısıosun yaaa
ondan çıkarma hırsını yazık kadına seni merak etmiş :1hug:

nasılda yüzsüz ve rahat bi kız ya..keyifleri için insanları kullanıyo aman ya..cahillik hep baki okumakla olmuyo

bozma moraliini yüzün gözün şişmesin,onurun için yarın güzel olmalısın..hade toparlan bakalım...

evet ama şimdi yüzüm yok anacığımı aramaya:S

annen o senin ama kırdın ya onu çekinmekte haklısın kadında bişey yapmamış he...canım artık takma nolur..değersiz insanlar için hem kendini hemde en önemli varlığını üzme kimseyi üzme o cahil kız için

X