Ksa dnem Askerlik...

bizde öyleydik..ama iş gereği ben hergün yapıyorum..çok sıkıldım artık yapmaktan...

bende evlenince makyajsız da görcek çok farklı görmesin die ara ara makyajsızda duruorum:):):)):)

izmir kızlarına laf etmeyelim lütfen

cerencim sen burda nereyi yanlış anladın, nerden alındın?.ayaaz'a daha guzelsin dememi mi? yoksa hiç işi gücü yok kendine uzak bir şehirden biri ile orta paydada buluşmanın zorluğunu kastederek uyum sağladığı ayaaz varken başka birine uyum sağlamanın zorluğundan soz etmemden mi?

[QUOTE=suchalovelyday; crn crn
valla banada hastamısın solgunsun falan diolardı ama yapıncada çok güzel oluoo farklı geliooo:):)

hiç işi gücü yok izmir kızı alıcak demene

canım belki kötü anlamda demedin ama hani entegre olmuş izmir kızları cümlesi geçiyor ya orası bizi biraz kırdı çünkü izmirliyiz senin kimler için dediğin belli ama genelleme yapınca alındık yoksa o diğer dediklerine bizde katılıyorum canım benimopuyorumnanaktan

ben entegre derken ayaazdan bahsettim beraber 5 yıl geçirmişler artık herşeyleri birbirne kenetlenmiştir bir başkası ile uyum sağlamak zor olur demek istedim.

şuan onlar birbirinin hayatına entegre dedim.farklı yerden biri ile ortak payda da buluşmak zor olur en basiti nerede yaşayacağiz sorusu cıkar.bu tarz sorunları kastettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…