Ksa dnem Askerlik...

ne bilim belki çıktığımda olmuşmdur:KK70: bu arada bu hafta okula hiç gtmediğimi fark ettm...pzt kızlarla sinemya gttk ektim salı tek ders var die ektm çarşamba onur arar derste olurum die ektm ve olay çıkmış okulda iyiki gitmemişim...perşembe protesto var die gtmedim..bugünde msne grcek die gtmedm yuh yani bana...

kuzuum devamsızlıktan kalma aman dikkat et

kızlaaar nasıl bir dalgınlıksa balık yemiştim öğlen yemekte şimdi de yoğurt yedim yaaa 3 saat oldu bişi olmaz dimi

tuvalete bile telle gidiyorumm sırnaşık şey

bendeeeee

Üzülsemde ölsemde bişey değişmeyecek onun ne haberi olacak nede aramasını hızlandıracak şuan sadece sessiz bi şekilde bekliyorum aramasını.. daha doğrusu bana verdiği cezanın bitmesini:sinifsinif: 14 gün var yemin törenine sabırlı olmalıyım ...

canım biraz konuya yabancı kaldım ne cezası???

kızlaaar nasıl bir dalgınlıksa balık yemiştim öğlen yemekte şimdi de yoğurt yedim yaaa 3 saat oldu bişi olmaz dimi

bayat degilse ikiside, aynı anda yesende bişi olmaz, bayatsa 1-3 saat arası kritik bi sure, ikisi de protein oldugu için midede normala gore biraz daha uzun kalıyolar,,

yok canım merak etme bişey olmaz hem 3 saat olmuş balığı çoktan hazmetmiştir miğden bide balık tazeyse zaten zehirlemiyor bende geçenlerde hemen arkasından yemiştim bişey olmadı opuyorumnanaktan

kızlarrrr banyo yapmıştm tam evden çıkcaktım telefon çaldı:KK70: amanııınnnn onurum arıyomuş:KK70::KK70: konuştuk baya bii canım benim yaa canım....yemin etmişler işte.yarın çarşıya çıkcaklarmış...ohh bee...

evet ama işte yemekhanede çıkan balık ne kadar tazedir bilemiom hayırlısı artık :)
midende eksime gibilerinden bisi yoksa rahat ol,,
yemekhanelerde de dikkat ederler merak etme, donmus balıklar direk pişirilir. tazedir yani,, bayat balık hafiften kokar zati yerken anlasılır , rahat ol

ayy canım çok sevindiimmm bak demedim mi arar kesin bugün diyeeopuyorumnanaktanzemuszemus inşallah benim aşkımda arar bugün yarına kadar sabredecem mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
aklımda öyle kalmış bak sınır falan diye kafana takma..telefon yok demişsin,var merak etme canım.ama sen arayamazsın,arasan bile ulaşamazsın o seni fırsat buldukça arar bebeim

ay canım yaa kızdı bana seni artık haftada 2 kere arayacam dedi kendince ceza veriyor işte... geçen haftada kızmıştı 1 gün aramamıştı ama bu sefer 2 gün oldu:sinifsinif:
Ala ala, kendine de ceza veriyooo bu sekilde,,
sende biraz alttan al canım (boyle bi sey yazacagıma hic ihtimal vermezdim:1shok:)
ama su an asker onlar,, kim bilir ne zor sartlarda askerlik yapıyolar,,
o yuzden alttan al sen

X