Ksa dnem Askerlik...

benimde ne güzel 142 olacaktı ama yemin töreninden sonra 6 gün falan gelecek 4 günü sanırım izinden gidiyo diğer 2 yada 3 gün yol izniymiş geri kalan 4 buçuk ayı kıbrısta yapacak offf...hernekadar izin kullanmayıp erken dönmesini istesemde aslında gelmesine içten içe seviniyorum 6 gün hep kollarının arasında olacam Şeniz gerisini anlamışsınızdır delikafadulden :jeyyar:

ne güzel ya olsun canım yeterki birlikte olun yanında olsun.benimkide kullancam gelcemn dayanamıom diyo ama gelirse tam yeni alıştım şafak başa döner mahvolurum ben...

ya resmen aynıyız uyuz oluyorum onun atletik vücüduna nasıl dikkat çekiyo hep kıskanıyorum hele yazın tişörtle ....ve popo olayı bizdede var :)) yoksa onun için mi çalışıyolar salonda...

Canim bu oglak burcu erkeginin vücut özellikleri mi nedirkaydirigubbakcemile3
Bilmiyom ama o popoya iyi bi $aplak atacam ben, görecek minciklamayi:mymeka:
Bu yaz iyi bi yakaladim zaten :roflol::roflol:

ya çıldırcam bu avatara nasıl resim ekliyonuz banada söyleyin olmuyo ya bi yardım edin bi el atın be :)))

Canim bu oglak burcu erkeginin vücut özellikleri mi nedirkaydirigubbakcemile3
Bilmiyom ama o popoya iyi bi $aplak atacam ben, görecek minciklamayi:mymeka:
Bu yaz iyi bi yakaladim zaten :roflol::roflol:

:)) bizde yapalım kız spor..kaldıralım popoyu..:asigim:

Canim hadi gözün aydin demek kibrisa düstü. Manisa icin ya güneydogu ya kibris diyorlar, sükür seninki kibrisa cikmis hayatim hic üzülme, benim enistem orda askerlik yapti, cok rahatmis..

evet çok sevindik bizde terör yönünden kafası rahat olacak ama ora hakkında da acayip şeyler söylediler ona biraz kafamı taktım ordaki bayanlar hafta sonları askerleri evci alıyorlarmış bunun ne anlama geldiğini anlamışsınızdır. ya ona güvenmediğimden değil ama askerlik psikolojisi ile bir hata yapmasından çok korkuyorum off bir sürü senaryo uyduruyorm kafamdan

valla yapmışım helal beee:KK70::KK70: canım dur şimdi bida deiştrcem ya aşamalarını yazayım sana.işte resmlerde hep böyle kaslı çıkıyo kıskanıyom bndee

söyleyin bende resim koycam eror diyo neden ki..sen bizi görsen hele yazın nasıl kıskanıyorum ya.sırf vücud

evet çok sevindik bizde terör yönünden kafası rahat olacak ama ora hakkında da acayip şeyler söylediler ona biraz kafamı taktım ordaki bayanlar hafta sonları askerleri evci alıyorlarmış bunun ne anlama geldiğini anlamışsınızdır. ya ona güvenmediğimden değil ama askerlik psikolojisi ile bir hata yapmasından çok korkuyorum off bir sürü senaryo uyduruyorm kafamdan

Tatlim buna hic canini sIkma sakin. Icinde olan insan her yerde yapar yapacagini.
Bence yapmaz öyle birsey, askerlik psikolojisi felan kesinlikle yapmaz, sen icini rahat tut.

X