Ksa dnem Askerlik...

ama bahriyeli ankara olur mu kii

Canim ehliyeti varsa, ankarada askeriyede söförlük felan verebiliyorlarmis iskenderundan sonra. Balikesire söför olarak düsende oluyormus. Yada Ankara masa basi is.
Hayirlisi olsun canim, en rahat askerligi nerde yapacaksa orasi olur insAllah kuzu.

şuan manisada acemilikten sonrada kıbrısa gidiyo kısa dönemlerin yerini niye değiştiriler hiç anlamıyorum

Kizlar kalip sohbete devam etmeyi cok isterdim ama, benim tezime bakmam gerekiyor sonrada yatacam yarin erken kalkip tekrar tez yazacam, 5 ocaga yetistirmem gerekiyor ve 20 sayfam var daha:S
Hadi öptüm kuzular, iyi geceler diliyorum hepinize, Rabbim tez zamanda sevdiklerimizle bizi sag saglim kavusturup onlarla mutlu bir yuva kurmamizi nasip eyler insAllah.. AMIN AMIN AMIN..

öpüyorum canlarim

Canim ehliyeti varsa, ankarada askeriyede söförlük felan verebiliyorlarmis iskenderundan sonra. Balikesire söför olarak düsende oluyormus. Yada Ankara masa basi is.
Hayirlisi olsun canim, en rahat askerligi nerde yapacaksa orasi olur insAllah kuzu.

canım ağzın bal yesin inşallah canım inşallah ya yakın olur bana

gelince onla bu konuyu konuşsam mı diyorum bu seferde eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokma diyorum

Tatlim hafiften citlat, sakayla karisIk, yaparsan bak ben hissederim,¨hissetmekle kalmaz bilirim, gözüm kulagim kibrista felan de.
En azindan bilsin yani, ama baktinki kiziyor sen öyle dedikce üsteleme;-)

Yapmaz birsey sen icini ferah tut balim..
hadi öptüm tatlim mjuks

Kizlar kalip sohbete devam etmeyi cok isterdim ama, benim tezime bakmam gerekiyor sonrada yatacam yarin erken kalkip tekrar tez yazacam, 5 ocaga yetistirmem gerekiyor ve 20 sayfam var daha:S
Hadi öptüm kuzular, iyi geceler diliyorum hepinize, Rabbim tez zamanda sevdiklerimizle bizi sag saglim kavusturup onlarla mutlu bir yuva kurmamizi nasip eyler insAllah.. AMIN AMIN AMIN..

öpüyorum canlarim

iyi gecopuyorumnanaktaneler canımcım..kolay gelsin kocaman...

öpüyorum canlarim

bende öptüm canım..snra senle iletişimi konuşalım...

Tatlim hafiften citlat, sakayla karisIk, yaparsan bak ben hissederim,¨hissetmekle kalmaz bilirim, gözüm kulagim kibrista felan de.

hadi öptüm tatlim mjuks

benim kuzen kıbrısta yapmıştı ona katalog göstermişler kızlar varmış sec beğen diye...güven bence ona canım orası kötüymüş bu konularda...ama güvenmen şart

hadi öptüm tatlim mjuks
bende tez önerisi hazırlıyorum bu dönem ikinci dönemde araşt maklesi araştırma projesi dersi varda iyi geceler kolay gelsin sana

bildiğim tek bişi var kıbrısta askerlik yapanlar çok rahat yapıo...bnm erkek arkdaşımın en yakın arkadaşı orda yapıo ve çok rahat..ama öyle biş iolduunu sanmıom rahat ol kuzum sen

Son düzenleme:
X