Ksa dnem Askerlik...

bakın canlarım...şimdi ben size yemediklerini saycam sizde yemek önerceksiniz ok:KK70: bende onları bi yere not etcem....et,tavuk,balık,maydonoz dereotu nane kekik vs baharatların girdiği herşey,meyve,tarhana çorbası,ezogelin çorbası,domates çorbası,yayla çorbası,yuvalama çorbası kısacaa mercimek dışındaki bütn çorbalar,sarma,dolma,spagetti ve salçalı dışındaki bütün makarnalar,taze fasulye,bamya,patlıcan,kereviz,pırasa,pizza,kumpir,salam,sucuk,sosis,peynir,yumurta,süt,yoğurt,terayağı,bal,zeytin...daha vardırda aklıma gelmedi bu kdr geldi...yemek önerin bana hadi..:KK70:

:1shok::1shok:akannehirakannehir

Kiz seninki neyle besleniyor?
Su da icmez desen sasirmam bu listeden sonrakaydirigubbakcemile3
Börek yermi peki?? Mesela ispanak böregi? Su böregi? Manti? Icli köfte?
Bunlari yapmak zordur ama, adam digerlerini yemeyince mecbur.
Patates kizartmasi felanda olabilir.

sadece benim annesinin ve teyzesinin yaptığı köfteyi ama içinde asla maydanoz olmucak,patates,bezelye,bol salçalı spagetti,poğaça ama kıymalı yada patatesli bide börek...mercimek çorbası uzunn uğraşlar sonucnda..

ççoook zor yaaa ne diim cerncim Allah kolaylık versiin akannehir

:1shok::1shok:akannehirakannehir

Kiz seninki neyle besleniyor?
Su da icmez desen sasirmam bu listeden sonrakaydirigubbakcemile3
Börek yermi peki?? Mesela ispanak böregi? Su böregi? Manti? Icli köfte?
Bunlari yapmak zordur ama, adam digerlerini yemeyince mecbur.
Patates kizartmasi felanda olabilir.

mantı yemez,içli köfte yemez su böreği de yemez..ıspanak yemediği için onun böreğinide yemez...sadece patates kızartmasını yer bu saydıklarından

sadece benim annesinin ve teyzesinin yaptığı köfteyi ama içinde asla maydanoz olmucak,patates,bezelye,bol salçalı spagetti,poğaça ama kıymalı yada patatesli bide börek...mercimek çorbası uzunn uğraşlar sonucnda..

ya sağlığı nasıl kaç kilo..sedata ne versen yer..diyo ki yeter ki ağzıma giricek büyüklükte olsun..ben yerim .güldürürdü hep beni ah ah :gitme:

ay bi ağız tadıyla kahaltı yapamıoz...sabah sabah ya patates kızarttırıo ya patatesli börek yaptırıo ya da ben uyanmak istemiosam gidip börekçiden yağlı yağlıı kıymalı soğanlı o böreklerden alıyo:S

Ah canim birde ayni evde mi kaliyorsunuz..
Istahli degil demekki..

Benimkide nohut, bulgur pilavi birde yesil mercimekten nefret eder.
Nohutu bende hic sevmem, ama yesil mercimekli bulgur pilavini yogurt veya cacikla cok severim.

Evlendigimizde sana ilk gün bulgur pilaviyla nohut pisirecem dedim, oturur kendin yersin dedikaydirigubbakcemile3

Istahli degil demekki..

Nohutu bende hic sevmem, ama yesil mercimekli bulgur pilavini yogurt veya cacikla cok severim.

Evlendigimizde sana ilk gün bulgur pilaviyla nohut pisirecem dedim, oturur kendin yersin dedikaydirigubbakcemile3

aman ilk gün emin ol onları yapsan yer bence..onca zaman beklemiş..kesin yer şekerim..

Istahli degil demekki..

aynı evde kalmıyoz ama yazın falan kaldık 10 15 gün bayramda da kaldık...cacıkta yemez bu...ben çok severim mesela..nohut fasulye türlerinden bi tek barbunya yer. o kdr...ne pişircem ben buna yaa..bçle 10 gün falan kalınca o kdr zor oluoki 2 güne bi bezelye yioz bıkıom artık

Istahsiz erkekte zor oluyor gercekten, babamdan biliyorum oda herseyi yemez.
Babama et vereceksin, ottan nefret eder:))
Benimkide pek istahli degildir, yer ama istahla yemez, bir iki atistirir sonra hemen sigarasini yakar.
Kilosu iyi ama, tam ideal. Oyyyyssss yanimda olsada minciklasam az :jeyyar:

saat 24'ü gecti demi:lepi:

X