Ksa dnem Askerlik...

tuttuk tabi benim istediğim salon çok rağbet görüyo yer bulunamıyo askerliği belli olduğu gün gittik tuttuk.yoksa orda olamazdı düğün..ama gittiği gün tuttuğumuz için ben ağlamaktan o mutluluğu hiç yasayamadım..düşünsenize 5 senedir bekleiğin gün...allahım hepinize nasip etsin...

balım ben mutlaka gelmeye çalışcam ....

tabikide canlar burda hep birlikte birbirimize desteğiz
şafak kolay değil öle tek kişi sayılmıor
birimizinki bitio hepimiz sevinios
birimizinki başlıo hep birlikte sayıors
ne demişler birlikten kuvvet doğar :içelim:

Tatlim peki is durumunu nasil halledeceksiniz?
Askerden geldikten sonra vaktiniz var dügüne kadarda, hazir mi isi, yoksa geldigindemi bakacak?

hazır canım işi atanana kadar petrol ofislerinde marketleri var orda çalışıcak kpss tercihlere kadar,zaten okurkende kendi marketlerinde çalışıyodu..ev iş hazır bizim..bi o eksik mafoldumben

Yurtdisindayim canim ben university of southern denmark

sositososito

hadi inşallah canlarım..ben 4 senedir çalışıyorum yakında emekli olcam :)))

oooh ohhh ne güzel.. bende hem okudum hem calistim ama meslegim disinda isler yaptim, bakalim meslegi ele alinca nasil olacak:)
Türkiyede sevdigim birsey var, gencler cok erken yasta is hayatina atiliyor.
Düsün ben 23 yasindayim daha yeni okulu bitirecegim, ve bu yüksek lisans bile degil. Yüksek lisans yapacak olsam 25-26 yasinda bitirmis oluyorum okulu.

tabikide canlar burda hep birlikte birbirimize desteğiz
şafak kolay değil öle tek kişi sayılmıor
birimizinki bitio hepimiz sevinios
birimizinki başlıo hep birlikte sayıors
ne demişler birlikten kuvvet doğar :içelim:

çok haklısın canım benim..çünkü aynı dili konuşuyoruz...

sensible sen bizi unutmucan demi şafak saymıcan diye:KK70:

Balim o soruyu ben size sorayim, cünkü siz benden önce kavusacaksiniz sevdiklerinizekaydirigubbakcemile3
Benim temmuza kadar beklemem gerekiyormafoldumben
Can sagligi olsun...

hazır canım işi atanana kadar petrol ofislerinde marketleri var orda çalışıcak kpss tercihlere kadar,zaten okurkende kendi marketlerinde çalışıyodu..ev iş hazır bizim..bi o eksik mafoldumben

Oh canim süper ozaman.. O da gelecek merak etme, sag saglim kavusacaksiniz..
Seneye bu zamanlar bu topige gelip aaaaaaah aaaahhh bizde bir zamanlar safak sayardik diye:))
ozamanda evden gitsede, temizlik isini halletsem diyeceksiniz, hep böyle oluyormus:)
Bende tabi:))

bakın canlarım...şimdi ben size yemediklerini saycam sizde yemek önerceksiniz ok:KK70: bende onları bi yere not etcem....et,tavuk,balık,maydonoz dereotu nane kekik vs baharatların girdiği herşey,meyve,tarhana çorbası,ezogelin çorbası,domates çorbası,yayla çorbası,yuvalama çorbası kısacaa mercimek dışındaki bütn çorbalar,sarma,dolma,spagetti ve salçalı dışındaki bütün makarnalar,taze fasulye,bamya,patlıcan,kereviz,pırasa,pizza,kumpir,salam,sucuk,sosis,peynir,yumurta,süt,yoğurt,terayağı,bal,zeytin...daha vardırda aklıma gelmedi bu kdr geldi...yemek önerin bana hadi..:KK70:

[

Oh canim süper ozaman.. O da gelecek merak etme, sag saglim kavusacaksiniz..
Seneye bu zamanlar bu topige gelip aaaaaaah aaaahhh bizde bir zamanlar safak sayardik diye:))
ozamanda evden gitsede, temizlik isini halletsem diyeceksiniz, hep böyle oluyormus:)
Bende tabi:))
[/QUOTE]

kızlar sonunda kavuşmak ve mutluluk olsun daha çok beklemeye razıyım ben...

bakın canlarım...şimdi ben size yemediklerini saycam sizde yemek önerceksiniz ok:KK70: bende onları bi yere not etcem....et,tavuk,balık,maydonoz dereotu nane kekik vs baharatların girdiği herşey,meyve,tarhana çorbası,ezogelin çorbası,domates çorbası,yayla çorbası,yuvalama çorbası kısacaa mercimek dışındaki bütn çorbalar,sarma,dolma,spagetti ve salçalı dışındaki bütün makarnalar,taze fasulye,bamya,patlıcan,kereviz,pırasa,pizza,kumpir,salam,sucuk,sosis,peynir,yumurta,süt,yoğurt,terayağı,bal,zeytin...daha vardırda aklıma gelmedi bu kdr geldi...yemek önerin bana hadi..:KK70:

bu ne ya sen ciddi misin peki ne yiyo onur bey :)

annecim olsa aynen şunu derdi
zıkkım yesiin :roflol: :roflol:

X