Ksa dnem Askerlik...

erasmus şartları neler bi bilgin varmı?

üni.den üni.ye degısıyor bıldıgım kadarıyla bızım okulda talep edenler arasında okul ortalaması en yuksek olan bide TÖMER dil kursndan alının belge yada toefle sınavına gore kac kısılık kontenjan acılmıssa ona gore yolluyorlar tabı okul kendı ıcnde mulakatta yapıyor ona gore gıdılıyor. almanyada vardı bu yıl akradaslar gıttı ora almanca ıstıyor ispanya bılmıyorum ispanyolca istiyormu ama ingilizce hazırlanıyorum ben.. olmazsa yazlık ingıltereye staj a yollayabılıyorlar ıngılızceyle. derslerım cok yogun deıl bu yıl bende degerlendırmek ıstedım oyle. gıden cok ama erasmusla..

benm arkadaşta maltaya gtmek istiyodu.napcaksa maltada

çok geçmiş olsun.burdan bizler için söylemesi kolay tabi ama eminim sizin için çok zordur.bu askerlik işi yüzünden bizlerin yani evlilerin yaşantısı çok sarsıldı.ailesinin yanına dönmek zorunda kalanlar,kayınvalidesiyle kalanlar,evini geride bırakanlar ve eşleri dönünce 5 ay ayrılık yetmezmiş gibi borç altına girenler.gerçekten çok geçmiş olsun.bizde kayınpederin evinde kalıyoduk eşyalar orda kaldı bizimde.cidden çok zor ya.ne diyim allah yardımcın olsun allah yardımcımız olsun.

selamlar arkadaşlar, çiçeği burnunda üyelerdenim:kedi: saç topiklerinde gezindim şimdiye dek... burayı bulunca ilaç gibi geldi...:kedi:

ben de 12 aralık ta gönderdim "kara kuzu"mu askere... şafak 142... 4 yıldan sonra 5 ay da olsa çok zor oldu benim için...mafoldumben daha yeni toparlıyorum kendimi...

beni tek mutlu eden dönünce artık evlenebilecek olmamızopuyorumnanaktan

herkese hayırlı teskereler...a.s.

seninki nerde güzelim?bende izmirliyim bu arada

hoşgeldiniz.sizi de allah kavuştursun.şimdiden allah tamamına erdirsin

bnde yazcam yazcam gelince vercem.hiçte sevmez bişey okumayı ama bakalım okur heralde

ben yazıyorum her gun tarıh safak ve saat te var =) oda yazıyor ... ıkımızde bırbırımızın ne yazıyor oldugunu cok merak edıyoruz artık gelsın bakalım =) benım epey oldu zaten.. hem okumayıp napcaklar bızden meraklılarda caktırmamaya calısıyorlar emın ol kaydirigubbakcemile3

kız benimki hiç bişeyi okumaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…