Ksa dnem Askerlik...

hemşehrima.s. benim ki adanaya gitti... ancak şöyle bir konu var bugün itibariyle Ankara Gata da yatmakta:kedi: kuzucumun romatizmal bir hastalığı vardı, adanadan oraya sevkettiler, araştırılsın diyemafoldumben

gecmıs olsun... Allah kavustursun.. aramıza da hosgeldın :1hug:

hemşehrima.s. benim ki adanaya gitti... ancak şöyle bir konu var bugün itibariyle Ankara Gata da yatmakta:kedi: kuzucumun romatizmal bir hastalığı vardı, adanadan oraya sevkettiler, araştırılsın diyemafoldumben

canım belki askerlik yapmaz..burda bi arkadaşımız var sensible,onun erkek arkadaşında da tavuk karası hastaşığı çıktı.askerlik yapmıcak evine döndü...

canım belki askerlik yapmaz..burda bi arkadaşımız var sensible,onun erkek arkadaşında da tavuk karası hastaşığı çıktı.askerlik yapmıcak evine döndü...

ya tatlım onda da ankilozan spondilit var, normalde bu askerlikten muafiyeti doğuruyormuş, ancak askere almadan önce çok bakmadıkları için, önemsemediler... ama şimdi bizde de öyle bir durum olabilir... ama yine de çok umutlanmak istemiyorum:kedi:

Bebeim laptopım kafayı yediii ancak açabildimm

nolduki kuzum ?format falan attır istersen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…