Ksa dnem Askerlik...

selam kızlarrr.nasılsınız?keyifler,moraller yerindedir umarım.bugünüm baya bi çabuk geçti saat 4 de kalktım çünkü:)))

hakkaten guzelmiş.. zaten sıyahı severım beyaz tenlılerın uzerınde ozellıkle daha guzel duruyor bence =)

selam kızlar moralim çok bozuk eşim askere gitcek diye kirada oturuyodukboşa kira vermeyelim nasılsa annemde kalcam dedik ve eşyalarımızı eşimin arkadaşının boş bir evi vardı depo olarak oraya koyduk hırsız girmiş televizyonu bazı eşyalarımı götürmüş hırsız çok moralim bozuldu eşimde aramadı söleyemedim napcağımı şaşırdım

selam kızlar moralim çok bozuk eşim askere gitcek diye kirada oturuyodukboşa kira vermeyelim nasılsa annemde kalcam dedik ve eşyalarımızı eşimin arkadaşının boş bir evi vardı depo olarak oraya koyduk hırsız girmiş televizyonu bazı eşyalarımı götürmüş hırsız çok moralim bozuldu eşimde aramadı söleyemedim napcağımı şaşırdım

ayy üzüldüm balım...

gecmıs olsun yaa... hırsızın ıcerde esya oldugunu bılmesıde ılgınc yani demek takıp ettıler sız koyarken falan bos buluncada gırmısler cık cık...

sen hangi bölümdesin canım bnde work and travel istiyom

ilahiyat canım.. work and travel benımde aklıma geldıde calısma ortamları nasıl olur pek bılmıyorum bide ben okul acısından ıstıyorum ispanya ilerisi için yuksek lısans yapmayı dusundugum alanla ılgılı kaynak olcak cunku bana eski endülüs emevi devletinden orada hrıstıyanlar tekrar egemen olduktan sonrakı musluman katlıamlarıyla ılıglı falan. o yuzden cok istiyorumda nasıb tabi..

X