Ksa dnem Askerlik...

Az aramis ama imkani yok demek ki canim uzme kendini..

bu cumartesi aradı işte sonra salı aradı...ay o cmtden salıya kadar geçen zmnda ne kadar üzüldüm merak ettim...ama sonra dediki kantinde kart yok,bırak kartı yiyecek bişey bile kalmadı..sonra hak verdm şimdi de aramayalı 2gün oldu ama kızmıyom..yarında yemin töreni var.

işte kışın gitmeninde bu zorlukları çok...ama en azından günler çabuk bitiyo,yazın günler hep uzun olduğu için eğitmleri çok uzun ve yorucu oluyomuş..

Son düzenleme:

canim benim benden sana taktik hep pohpohla bebek gibi davran.. inan bana biraz aglayip sizlayacak birisi olark goruyolar bizi.. kizginligi biraz o yuzden yani.. aradiginda hicbisi olmamis gibi yap boyle cici cici konus olur mu :))

dedik sana o kadar kart bitmistir yoksa arar diye demi :))
aglama artik hadi zor sartlar icindeler onlar ama bizimm de gunlerimizin zindan olmasina gerek yok :)

canim benim benden sana taktik hep pohpohla bebek gibi davran.. inan bana biraz aglayip sizlayacak birisi olark goruyolar bizi.. kizginligi biraz o yuzden yani.. aradiginda hicbisi olmamis gibi yap boyle cici cici konus olur mu :))

aman ben zaten hep öleyim canım hiç ters bişi yok ama sanırım son aradığında biraz kötü konuştum haklı gibi:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…