Ksa dnem Askerlik...

bmm ödevim var yılbaşında...taksim ya da nişantaşı fotoğrafları...ama onur çekme ne işin var 12de 1de oralarda diyo..e bi açıdan bakınca haklı..eğer ödevi yapmazsam bende evde olurum bööle takılırız işte tatlım

off egitimleri varmis bugun ayakta duramadi konusmak icin o kadar ayaklari agriyormus grip de olmus iyiyim dedi kapadik..

ama ödev napacaksınn:S kalırsın ama o zaman nolacak:bbo: final için gerekli değildir umarım

off egitimleri varmis bugun ayakta duramadi konusmak icin o kadar ayaklari agriyormus grip de olmus iyiyim dedi kapadik..

Olsun canım en azından iyi olduğunu biliyorsun hepsi grip galiba benimkide çok kötüydü dün zatüre oldum dio bidemafoldumbenmafoldumben

çok yürütüyolarmış öyle demişti.ayaklarım çok acıyo dedi ayakkabılarda vurmuş.penguen gibi yürüyom artık demişti...ve benimki hiç erinmez yürümekten.o kadar şaşırdımki demekki sahiden çoooookk yürütüyolar...

benmki de silahli egitim var dedi silahlar cok agir ondan zor oldu dedi.. duz taban bizimkisi ondan zorlaniyor baya..

evet yaa hepsi hasta crn seninki hasta deil mi orasıda çok soğuktur? gerçi neresi olursa olsun sabah çok erken kalkıyolar ve kulakları yüzlerş kormasız hastalanıyolar( benim nazlıı bebeimde hasta ve banada kızgınn off offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…