Ksa dnem Askerlik...

bu akşam aşkı memnu var izliyonzmu?biz hep kavga ederdik perşembe geceleri o kurtlar vadisini izliyodu ben aşkı memnu ama ne zmndr izlemedm şimdi diom keşke oturup onla kurtları izleseymişim

bu akşam aşkı memnu var izliyonzmu?biz hep kavga ederdik perşembe geceleri o kurtlar vadisini izliyodu ben aşkı memnu ama ne zmndr izlemedm şimdi diom keşke oturup onla kurtları izleseymişim

Ben hiç tv izlemiyorum o gittiğinden beri.. ezeli izlerdik beraber hatta o başka şehirdeyken bile telefonumuz açık olurdu ara sıra yorum yapardık kapalı oluncada reklam aralarında arardı hepp gittiğinden beri ne ezel ne başka bişey izlemiyorum, izleyemiyorum...

ezeli bende izledim.monte cristo kontu diye bi film varmış.onun aynısı diyolar ama izlemedm filmi...bugün perşembe bizim günümüz...ama onsuzum.off offff özledm yaaaaaa

bu fikri nasıl düşünemedim bende yapıcam öyle bakim bu akşam kaçnı bölümü kurtların,geçen haftada izlemedi,ondan önceki haftada bnm yüzümden izleyemedi...3 bölüm öncesini not edim.geldiğinde ordan başlarız izlemeye.bnde vadiyi baştan başlim izlemeye diom en azından fikrim olur.yalnız bırakmam onu izlerken.

bencede yap sende indireceğin site linki ve kaydedeceğin programı sana msnden yollarım dur bakiim kurtlar vadisi geçen hafta kaçıncı bölümmüş geçen hafta 74müş sen 73den başlayacaksın indirmeye gitmeden izlemediyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…