Ksa dnem Askerlik...

işte hep milleti taktığımız için üzülüyoruz..başka hiç bişey değil valla...bizim 11 ay oldu sevgiliyiz:KK70:

Eskiden bende cok öyleydim biliyormusun.
Ama simdi hiiiiiiiiiic umrumda bile degil kimse.
Bizim Türk milletinde, baskalarinin hayatlarini irdeleme, didik didik etme huyu var.
Cok nefret ediyorum bundan.

Canim insAllah nisanlandiginin haberlerinide aliriz:)))

Burclariniz ne? Senin ve sevgilinin yani. Biraz analiz yapim dermisim:kahve:kaydirigubbakcemile3:jeyyar:

Anne babasi degilde, amca dayi vs vs.
Cok tuhafima gitti benim ama bu bakis acisi.
Dedi onlar farkli düsünebilirler.
Allah Allah dedim, ne bu ya namus meselesimi.

Kizlar sizler kac yildir birliktesiniz sevdiceklerinizle? Kim nisanli, kim sevgili?
Birde böyle bi listemi cikartsak ne:roflol:
Bazı insanlara göre işte askerlik erkeklik demek biraz başını ağrıtacaklar gibi galiba:KK43: ama zamanla konuşa konuş aunuturlar onlarda...
ben sözlüyüm bu yaza nişanımız var 3 yıldır birlikteyiz:KK70:

benimde nisanlım telefonunu bana verdi giderken sürekli mesaj atıyorum ona..açıyorum telefonunu iletilmesini sağlıyorum..sonra ondanda kendime atıyorum mesaj :roflol:sırf telefonumda adı çıksın diye..ne geliyosa içimden yazıp ona atıyorum geldiğinde birsürü şey okucak

Bende gittiği günden beri küçük bir deftere onunla ilgili ne hissediyorsam yazıyorum kırgınlıklarımı özlemimi herşeyi yazıyorum o kadar çok olduki okuyamayacak hepsini yemin törenine gidince götürecem yanımda:KK70:

ben 5 senedir birlikteyim ocakta 6.yılımıza giricez.şükürler olsun ama çok şey çektik böyle olmak için neler geldi başımıza..ama şimdi nişanlıyız ve eylülde düğün var.:teytey:.hala inanamıyorum ya mucizem resmen

düğüne gelsek azcık göbekmi atsak ne:KK70:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ben tam kafayı yerken siz çıktınız karşıma iyiki varsınız en yakın arkadaşıma bile anlatamıyorum derdimi..herkes 5 ayda askerlik mi sanki, hemen geçer deyip susturuyo beni..bi sen mi asker yolu bekliyo diyolar..ya öyle değil işte dimi kızlar

Eskiden bende cok öyleydim biliyormusun.
Ama simdi hiiiiiiiiiic umrumda bile degil kimse.
Bizim Türk milletinde, baskalarinin hayatlarini irdeleme, didik didik etme huyu var.
Cok nefret ediyorum bundan.

Canim insAllah nisanlandiginin haberlerinide aliriz:)))

Burclariniz ne? Senin ve sevgilinin yani. Biraz analiz yapim dermisim:kahve:kaydirigubbakcemile3:jeyyar:

kuşumm biz yaptık birazcık analiz akşam:) ben terazi o ikizler...uyumluyuz aslında ama nedense pek analaşamıoz:KK70:

ooo sen izmiti bitirmişin bayağı biliyosun o zaman bekliyorum düğüne..ne güzel dostluklarımız oldu yaaaa

Allah hepinizi mutlu etsin kizlar, masAllah diyelim nazar degmesin :nazar:

Ayazz canim o söylediginde cok haklisin, banada ayni seyleri söyleyenler oldu, amaaan 5 ay nedirki gibilerinden. Tamam ben sadece 10 gün asker yolu bekledim ama :KK70: bu duyguyu biliyorum, isterse 20 gün olsun askerlik, o psikoloji bambaska.

Allah hepinizi mutlu etsin kizlar, masAllah diyelim nazar degmesin :nazar:

Ayazz canim o söylediginde cok haklisin, banada ayni seyleri söyleyenler oldu, amaaan 5 ay nedirki gibilerinden. Tamam ben sadece 10 gün asker yolu bekledim ama :KK70: bu duyguyu biliyorum, isterse 20 gün olsun askerlik, o psikoloji bambaska.

canım adı askerlik olunca 1 günüde bir 100 günüde...araya kilometreler girince zor çok zor..ki sen bunu zaten yaşıyosun..

X