Ksa dnem Askerlik...

Cok tuhaf bir duygu ama. Hem istiyorsun, hemde korkuyorsun.
Sanirim bu askerlikten muaf olma durumu benide nisanlimida etkiledi baya.
Plan yaptigimiz gibi olmadi. Iyimi oldu kötümü bilemiyorumda, Allah'tan hayirlisi artik.

canım herşeyde vardır bi hayır sıkma canını şimdi nişanlın kötüdür ama böyle olması gerekiyomuş öyle oldu..sımsıkı sarıl ona onsuz gecen günlerini düşün...korkma hiçbişeyden...

Cok tuhaf bir duygu ama. Hem istiyorsun, hemde korkuyorsun.
Sanirim bu askerlikten muaf olma durumu benide nisanlimida etkiledi baya.
Plan yaptigimiz gibi olmadi. Iyimi oldu kötümü bilemiyorumda, Allah'tan hayirlisi artik.

Bu askerlikten muaf olma işi bi şok etkisi yarattı sadece canım ama geçecek zamanla alışılacak ve unutulacak.. Sana çok iş düşüyor bu durumda belkide bizden çok alttan alman gerekecek çünkü ister istemez çok sinirli olabilecek:KK43: Şuanda en çok senin desteğine ihtiyacı var emin olki..

ya kızlar hayır 144 neden 143 olsun ki ben tek tek saydım ve 144 gün var hem çizelgemdede öyle çıkıyo hesaplayınca...hangimiz doğru sayıyo şimdi :))))

Canim sen benimki gibi 17 mayisa kadar demissin, ki benim bildigimde bu dogrudur.
Bir iki gün erken ciksa, buda seni sevindirir sadece. Günleri simdi cok sayip, sonunda bir kac gün erken gelmesi daha mutlu eder insani.B]

Canim sen benimki gibi 17 mayisa kadar demissin, ki benim bildigimde bu dogrudur.
Bir iki gün erken ciksa, buda seni sevindirir sadece. Günleri simdi cok sayip, sonunda bir kac gün erken gelmesi daha mutlu eder insani.B]

işte ben 17 mayısa göre hesaplayınca 144 çıkıyo ama ceren 143 diyo...aman bigünden bişi olmazda nelerin peşindeyim ya...1 gün bile inse mutlu olcam ya ondan..

Bu askerlikten muaf olma işi bi şok etkisi yarattı sadece canım ama geçecek zamanla alışılacak ve unutulacak.. Sana çok iş düşüyor bu durumda belkide bizden çok alttan alman gerekecek çünkü ister istemez çok sinirli olabilecek:KK43: Şuanda en çok senin desteğine ihtiyacı var emin olki..

Cok haklisin canim.
Birde uzun süre is bulamazsa dahada sIkIntili olacak.
Allah'im insAllah iyi bir is nasip eder tez zamanda, hayirlisiyla.

helede iş bulmak şimdi o kadarr zorki Türkiye de Allah yardımcınız olsun canım :Saruboceq:

Evet canim, gercekten öyle. Amin canim cümlemizin insAllah.
Buraya, Danimarkaya yerleselim bir süreligine, calisiriz iyide para kazaniriz, sonra istanbula döneriz diyorum ama bunuda kabul etmiyor.
Hayirlisi artik canim ya, cokta düsünmeyecegim, Allah ne verirse artik, nasibimizde ne varsa.

X