Ksa dnem Askerlik...

sensiblecim ailen bişey dedi mi erken terhis için..

Yok ayazim, ne desinler gayet normal karsiladilar. Hatta babamlada telde görüstü, babam bi güzel fircaladi bunu, oglum ne üzülüyorsun, sen asker kacagimisin ki kafana takiyorsun dedi, ¨gözlerindeki problemi bile bile gittin askere, ondan sonrasi nasipte yoksa yoktur dedi. Kanunu kurali var bu islerin dedi, kanuna göre ayak uydurmak zorundayiz dedi.

Ailem icin bunlar hic sorun bile degil, hatta cok dogal karsilaniyorda, onun cevresi biraz daha farkli bakiyor olaylara, oda ona sIkIyor canini.

Yok ayazim, ne desinler gayet normal karsiladilar. Hatta babamlada telde görüstü, babam bi güzel fircaladi bunu, oglum ne üzülüyorsun, sen asker kacagimisin ki kafana takiyorsun dedi, ¨gözlerindeki problemi bile bile gittin askere, ondan sonrasi nasipte yoksa yoktur dedi. Kanunu kurali var bu islerin dedi, kanuna göre ayak uydurmak zorundayiz dedi.

Ailem icin bunlar hic sorun bile degil, hatta cok dogal karsilaniyorda, onun cevresi biraz daha farkli bakiyor olaylara, oda ona sIkIyor canini.

balım gerçekten ailesi bişi dediyse onada sıkılmıştr canı

bende o kdar taktığı için sizinkilerden çekiniyo sandım canım demekki gururuna yediremedi..ama çok normal bi durum bu hem gitti o ve yapmak istediğini söyledi..yani kaçmadı,bu durum yüzünden mutlu olmadı..inşallah atlatır bunu..destek ol canım hep..sinirli falan olursa üzme kendini sakın..

balım gerçekten ailesi bişi dediyse onada sıkılmıştr canı

Anne babasi degilde, amca dayi vs vs.
Cok tuhafima gitti benim ama bu bakis acisi.
Dedi onlar farkli düsünebilirler.
Allah Allah dedim, ne bu ya namus meselesimi.

Kizlar sizler kac yildir birliktesiniz sevdiceklerinizle? Kim nisanli, kim sevgili?
Birde böyle bi listemi cikartsak ne:roflol:

yarın ararsa ağlamıcam dicemki sana çok güzel şeyler yazıyorum gelince okutcam gezip tozmuyum dicem 2 hafta geçti bile dicem...hep moral vercem meleime...

benimde nisanlım telefonunu bana verdi giderken sürekli mesaj atıyorum ona..açıyorum telefonunu iletilmesini sağlıyorum..sonra ondanda kendime atıyorum mesaj :roflol:sırf telefonumda adı çıksın diye..ne geliyosa içimden yazıp ona atıyorum geldiğinde birsürü şey okucak

Anne babasi degilde, amca dayi vs vs.
Cok tuhafima gitti benim ama bu bakis acisi.
Dedi onlar farkli düsünebilirler.
Allah Allah dedim, ne bu ya namus meselesimi.

Kizlar sizler kac yildir birliktesiniz sevdiceklerinizle? Kim nisanli, kim sevgili?
Birde böyle bi listemi cikartsak ne:roflol:

işte hep milleti taktığımız için üzülüyoruz..başka hiç bişey değil valla...bizim 11 ay oldu sevgiliyiz:KK70:

benimde nisanlım telefonunu bana verdi giderken sürekli mesaj atıyorum ona..açıyorum telefonunu iletilmesini sağlıyorum..sonra ondanda kendime atıyorum mesaj :roflol:sırf telefonumda adı çıksın diye..ne geliyosa içimden yazıp ona atıyorum geldiğinde birsürü şey okucak

bende çizelge yapcam acayip kıskandım ve beğendm:KK70:

bende o kdar taktığı için sizinkilerden çekiniyo sandım canım demekki gururuna yediremedi..ama çok normal bi durum bu hem gitti o ve yapmak istediğini söyledi..yani kaçmadı,bu durum yüzünden mutlu olmadı..inşallah atlatır bunu..destek ol canım hep..sinirli falan olursa üzme kendini sakın..

Kizdim bugünde, siz beni yatistirdiniz baya.
Simdi yazdiklarinizi düsünüyorumda, haklisiniz, morale ihtiyaci var.
Ah keske su sinavlardan sonra sürpriz yapip yanina gidebilsem bir haftaligina.

ben 5 senedir birlikteyim ocakta 6.yılımıza giricez.şükürler olsun ama çok şey çektik böyle olmak için neler geldi başımıza..ama şimdi nişanlıyız ve eylülde düğün var.:teytey:.hala inanamıyorum ya mucizem resmen

X