Ksa dnem Askerlik...

yok balım konuşmadık ama kızmıyorum artık o günden sonra asla kızmam zaten aklım başıma geldi...sen nedn yoksun hiç msnde?

canım ben vardiyalı çalışıyorum yani işe yeni geldim sabah çıkcam :çok üzgünüm: gündüzde uyur uyanık oluyorum ama az kaldı 1 gece sonra bitcek bu vardiya sonra hep girerim msne

suchalovelyday son gün gitme fikrini ben çok beğendim canım,ama belki oda sana sürpriz yapabilir o ihtimalde var...aniden karşına çıkmak gibi...sonra ayrı şehirlerde olmayın kız süpriz yapcam derken

biz alıntıları karman çorman yaptık o fikir cerene aitopuyorumnanaktan bende destekliyorum ama sormadan yapmamsı lazım dediğin gibi oda süpriz yapmak isteyebilirsositososito

biz alıntıları karman çorman yaptık o fikir cerene aitopuyorumnanaktan bende destekliyorum ama sormadan yapmamsı lazım dediğin gibi oda süpriz yapmak isteyebilirsositososito

kusura bakma canım ben okuyunca yanlış anlamışım o zaman ceren için olsun yazdıklarım...

:) yok sormadan ztn gtmem çok kızar ztnhemde telefon yok bişi yok ulaşamam kalırım gurbet ellerde

işte bende onu düşündüm ama fikrine bayıldım,sorarak bende uygularım inşallah...ama sürpriz yapar gibi geliyo bana nişanlım CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…