Ksa dnem Askerlik...

belki inanmıcaksın ama şu an tulum peyniri yiom annemin arkadaşı var dikilili,onlar getirio gelirken.markası akdu böle vakumlu poşetlerde varyaaa müthiş ötesi

belki inanmıcaksın ama şu an tulum peyniri yiom annemin arkadaşı var dikilili,onlar getirio gelirken.markası akdu böle vakumlu poşetlerde varyaaa müthiş ötesi

yaa ama bu bana yapılmazkiiii:çok üzgünüm: neyse herşekilde peynire bayılıyorum bununla idare edecez artıkkaydirigubbakcemile2 o deilde bu gidişle kilo almasak bari sürekli bilgisayar başında:) gerçi sen okul agidiyorsun hareket var sende bende oda yokmirmirmirmir

keşke yakın olsaydık sana hemen yarın tulum peynirli sigara böreği yapardım:) bugün okul çok fenaydı olay çıktı gitmicem yarın tırstım...seninki aramadı demi hala?

keşke yakın olsaydık sana hemen yarın tulum peynirli sigara böreği yapardım:) bugün okul çok fenaydı olay çıktı gitmicem yarın tırstım...seninki aramadı demi hala?

17 saat uzaklıktayız :)) aa ne olayı çıktı? hangi ünidesin buarada?

Son düzenleyen: Moderatör:
17 saat uzaklıktayız :)) aa ne olayı çıktı? hangi ünidesin buarada?

marmaradayım canım siyasi olay..ne zmndr gerginlik vardı ztn okulda patlak verdi bugün işte...benide aramadı dün aramıştı işte...allahım inşallah yarın arar ay daha öncede yazdım böyle yazınca kendimi o mario oynayan kız gibi hissediyorum

Son düzenleme:
bu topicin ilk sayfalarını okudum...onlarda gün saymışlar bizim gibi..eylülde gelmiş onların..bizim mayısta.17 mayıs demi? kimi 16 diyo kimi 17 diyo...benimki batmanda ya yol izni 2 gün olur demi?

[

Evet karışık her yer valla, dikkat et canım.. seninkinin durumu biraz daha farklı bi yerlerden bulmuş aramış yazık kıyamam benimkinin kart sorunu falan yok beni çaldırıyo ben meşgule alıyorum hemen arıyorum. Sıra oluyormuş

bu topicin ilk sayfalarını okudum...onlarda gün saymışlar bizim gibi..eylülde gelmiş onların..bizim mayısta.17 mayıs demi? kimi 16 diyo kimi 17 diyo...benimki batmanda ya yol izni 2 gün olur demi?

normalde yol izinsiz 18 mayıs senin şimdi uzakta olduğu için 2 hatta 3 gün yol izni verirler

ben giderim askerliği bittiği gün belki...beraber döneriz...çünkü buraya döndüğünde ilk bikaç gün ailesiyle olur diye düşünüyom ablası falan gelir belki antalyadan kalkıpta benim yanıma gelmesi hoş olmaz.o sebepten belki giderim ben bittiği gün:) ahh o günler bi gelseee

evet haftasonu işleri olmuyomuş bizde en az 6 7 kere konuştuk valla ne güzeldi
sahidenmi kızz amanııınnn
evet canım bi araştırma yaptım öyle yazıyo ama birliğine bağlıymış 300km ve üzerine 2 yada 3 gün yol izni veriyolarmış
ben marta doğru dikiliye gidecem büyük ihtimal dikiliyle edremit 30_35 dk her haftasonu yanına gitmeyi düşünüyorum yani çarşı izni olduğu sürece :sm_cool:

Kizlar benimki gelmis, msndeydi az önce.
Biraz konustuk kamera acmami istedi actim.
Sordum naptin nasil gecti yolculuk dedim, yorgunum dedi yatayim dedi.
O kadar saat bekledim ben onu, neden haber vermedin dedim.
Iyiyim bitanem geldim ya iste dedi:dilcikar:
Iki dk konustuk konusmadik, uyumak icin cikti.
Moreli nasil, evde nasil karsilandi, neler yapti hic birini bilmiyorum.
Sinir oldum ya.

neden haber vermemiş peki?

ben marta doğru dikiliye gidecem büyük ihtimal dikiliyle edremit 30_35 dk her haftasonu yanına gitmeyi düşünüyorum yani çarşı izni olduğu sürece :sm_cool:[/QUOTE]

oohh ohh çok sevindim...acaba benimkini ordan başka bi yere verirlermi yaa vermzler dedi ama acemilikte değişenler olmuş

Ay canım hiç sinirlenme belli ki çok moreli bozuk sana yansıtmak istememiş evdede olumsuz bişey söyledilerse iyice moreli bozulmuştur.. Şimdi kendini kesin yarım hissediyor( erkeklerin saçmasapan düşünceleri) gurur yapıyor çevredede millet bişeyler diyecek korkusuda vardır.. Buaralar fazla üstüne gitmemeye çalış askerde olmasından daha zor işin valla canım :çok üzgünüm:

en azından sağ salim gelmiş bebeim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…