Ksa dnem Askerlik...

ben marta doğru dikiliye gidecem büyük ihtimal dikiliyle edremit 30_35 dk her haftasonu yanına gitmeyi düşünüyorum yani çarşı izni olduğu sürece :sm_cool:

oohh ohh çok sevindim...acaba benimkini ordan başka bi yere verirlermi yaa vermzler dedi ama acemilikte değişenler olmuş[/QUOTE]

farklı ile vermezler canım ne yazıkki ancak köylerine ilçelerine verirler yada olduğu yerde kalır ha bide benimki şey dedi dağıtılacaklar ilk gün dağıtıldı zaten herkes biliyor gidip gitmeyeceğini ben kalıyorum yemin töreninden sonrada dedi

oohh ohh çok sevindim...acaba benimkini ordan başka bi yere verirlermi yaa vermzler dedi ama acemilikte değişenler olmuş

farklı ile vermezler canım ne yazıkki ancak köylerine ilçelerine verirler yada olduğu yerde kalır ha bide benimki şey dedi dağıtılacaklar ilk gün dağıtıldı zaten herkes biliyor gidip gitmeyeceğini ben kalıyorum yemin töreninden sonrada dedi[/QUOTE]

evet kuzum benimkide bu ilde kalıcam dedi.ama karakola verebilirler dedi...nolurdu yakın bi yerlere gelseydi.neyse katlanıcaz artık napalım...sence son gün yanına gitmek fikri nasıl?en azından o 2.5 3 saatlik yol boyunca beraber oluruz

neden haber vermemiş peki?

Canim bilmiyorum iste bu adaminda huyu bu.
Bir yerden bir yere gecer, haber vermez, sadece gidecegi saati orda olacagi saati bilirim.

Canim evet sanirim moreli cok fena bozuk. Evde ne söylendi ne konusuldu bilmiyorum, benide ilgilendirmesin hadi, ama en azindan onun moreli nasil anlatsin ki icim icimi yemesin böyle.
Dün o kadar bozuktuki moreli, aklima geldikce sinirleniyorum, sonra seni arayip rahatliyorum dedi, her saat basi telefon. Böyle oldugunu bile bile simdi bu gece ben nasil rahat uyuyayimmafoldumben Hic düsünmüyor.

bunların gururları öldürcek beni yaa

evet kuzum benimkide bu ilde kalıcam dedi.ama karakola verebilirler dedi...nolurdu yakın bi yerlere gelseydi.neyse katlanıcaz artık napalım...sence son gün yanına gitmek fikri nasıl?en azından o 2.5 3 saatlik yol boyunca beraber oluruz[/QUOTE]

Aslında güzel fikir ama erkek arkadaşının kızıp kızmayacağı önemli

Aslında güzel fikir ama erkek arkadaşının kızıp kızmayacağı önemli[/QUOTE]

sormadan gitmem balım..şimdi demicem ztn şubat mart gibi derim:d özlesinde evet gel desin

cerencim konuştun mu bugün? bigünü daha yedik artık yavaş yavaş toparlanmaya başladım ben kızlar..bugün daha iyiyim

suchalovelyday son gün gitme fikrini ben çok beğendim canım,ama belki oda sana sürpriz yapabilir o ihtimalde var...aniden karşına çıkmak gibi...sonra ayrı şehirlerde olmayın kız süpriz yapcam derken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…