Ksa dnem Askerlik...

BENCE DE.
MELEĞıM BEN MELEĞıM MELEĞıM MELEĞıM ...
AMA ŞEYTANDA BıR MELEKTıR DEMı kötükedihüso

Aşkım bitanem seni düşünmekten gözüme uyku girmiyor
Sen öyle uzaklardayken ben nasıl rahat uyurum diyerekten
Durumu hemen kendi lehine çevirebilirsin kaydirigubbakcemile3

sensiblecim noldu nişanlın ne zaman geliyo şimdi???

Tatlim dün yola cikti aksam 7 gibi trenle istanbula. Iki gündür ankesör telefonla görüsüyorduk sürekli, ama yaninda cebi olmadigindan istanbula ulastimi ulasmadimi bilmiyorum. Gece veya sabaha dogru orda olmasi gerekiyor, cebi kapali, uyuyordur o simdi.
Evide aramiyorum, belki gece ailesi korkmasin diye kuzenine gitmistir, henüz haberleri yoktur diye.
Bakalim bekliyorum tatlim, haber eder o elbet.

seni görende en pahallısından kira ödüyon sanacak kaydirigubbakcemile3meydan bizim bebişim istediğin kadar yer kapla yerimseniben böle dağınık gözüküo

naniknaniknaniknanik
Ablacim Yusum arkadasim yan yana olsun istedi, kirmak istemedim. Biraz böyle kalsin, birazda diger türlü yaparim, herkesin istegi olsun, okitoyerimseniben

Az uyumak daha çok kilo yapıyo diye biliyodum ben:1shok:

canım senin eşin geldi sanırım

benim eşimde aynı saatte uyuyacağız diye tutturuyor :sm_confused:
sapık dizileride izleme diyor :kedi:
ders çalışıyorum,çok çalıştın bitir artık diyor :uhm:

benimki bi hoş oldu iyice :sm_confused:
bende anlam veremiyorum hareketlerine

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance: hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

Son düzenleme:

onu denedim canım ilk zamanlardı söylediimde
yemio artık çünkü o varkende ben böledim
ama bu sefer baya kaçırdım akşam 6 da kalkar oldum
o yüsden lehime çevircek bi savunmam yoktu ne yasıkki

ule sensible gene benim dans ım çıkmamışş
bide böle yanyana olduu için o olmayınca kendimi göremiorum :çok üzgünüm:

benim kociş
kafana bişey mi düştü der
bu dediklerini sölesem
neysem akşam sölim belki güzel şeyler söler :asigim:

canım iyi hadi hayırlı olsun kaydirigubbakcemile2

Gerçekten bi alem oldular ama iyi yönde galiba
bizleri düşünüolar sonuçta değilmi :jeyyar:

ule sensible gene benim dans ım çıkmamışş
bide böle yanyana olduu için o olmayınca kendimi göremiorum :çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile3
Hayatim, düzelttim yine..
Word'e kopiliyorum listeyi, dün buradan düzeltmeyi yaptiktan sonra, worde kopilememisim o yüzden oldu.
Bidaa olmazvereliniortakhihoyyytkaydirigubbakcemile3

mektubum geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:dance::teytey:hihoyyytdelikafadulden

ayy ggelmeden önce içimde anlamsız bi mutluluk vardı ondanmış demek mektup kağıdını kendi hazırlamış o gıcık sigarasıyla etrfını muntazam bi şekilde yakmış kağıda ayrı bi hava vermiş çirkin yazılı kocacım benim için itinalı yazmış ayyyy çok güzel bi duyguuu:lepi:

hihoyyytalkisalkisalkishihoyyytalkisalkisalkis

Hadi gözün aydin canim.kaydirigubbakcemile5
Elinden geldigince süslemeye calismis mektubu, napsin askerde o kadar
Benim yazdigim mektuplarda elimde kaldikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…