Ksa dnem Askerlik...

Hasret düştü içime dersin
Sensizken ben bende değilim dersin
Amaaan kızlar bizde laf mı yok
:roflol::roflol:

geldi canım çok şüküropuyorumnanaktan
geçen sene bu zamanlardı askerlik
hatırlamak bile istemiyorum ben o kadar zordu benim içinkafamçokkarıştı
canım çocukta varmıydı?
canım bende hatırlamak istemiyorum
yemin törenini,evci izinlerini,terminali felan kafamdan silmek istiyorum artık kaydirigubbakcemile
bir gelseydi ya

kızlar benimde ilk mektubum sayılır
ne güzelmiş
bende yusum gibi eşimi deli ediyorum
salona asıcam mektubunu diyorum zemuszemus

inşallah uzaklardan gönderdikleri ilk ve son olur artık hep yanımızda dizimizin dibindeyken yazsınlaropuyorumnanaktan

inşallahh canımm inşallahh :Saruboceq:
ama sen ne şanslısın ki ilk çıktıı gün görcen eşini
bense bir hafta sonra felann
nesem o askeriyeden çıksnda sağsalim ben beklerim bi hafta daha
varsın bi hafta daha olsun ilerisinde benim olsun :1closedeyes:

Canlairm ben kaciyorum, tez yaziyorum ara sira yine ugrarim dua edinde sinavlarim bitsin gitsin.
Benimde dualarim hep sizinle, Rabbim tez zamanda kavustursun hepimizi insAllah..

öptüm yavru kuslar muah:)
Allah kolaylık versin canım benim
iyi akşamlar benimde 1 saatim kaldı
inşallah uzaklardan gönderdikleri ilk ve son olur artık hep yanımızda dizimizin dibindeyken yazsınlaropuyorumnanaktan
inşallah ya
bende çok özledim ayrılmak zorunda olmak ne kadar zor bişeymiş :gitme:

Benimkinin dünyada esi benzeri yok zaten, adama rahatlik batiyorkaydirigubbakcemile3Ordaki askerlerde demisler, git ne isin var, daha ne istiyorsun diye.
Bizimki laf anlamiyorki.lmaz:
Tamam ablacim sen bana at ben atarim, sana ayip olmasin diye sen at dedim.
Hatta listeyi, renk kodlariyla, smileylerle birlikte özelden atarsan sevinirim valla.

hadi öptüm mjukssssŞeniz

inşallah çabucak bitiverir sınavların hemde en iyisinden :Saruboceq:
tmm canım kendine ei bak özletme Şeniz

Görüşürüz canım kolay gelsinnn inşallah iyi geçer sınavların:Saruboceqpuyorumnanaktan

sagol canim, geldigimde güzel haberlerinizi alayim, innnnsAllaaaah günde 5 kere arar askerleriniz kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanzemuszemus

ilk gün deil daha önce inşaallah ktm ye ne adar erken gelirse o kadar erken görcem ama 17 ocakta benim olcak yine inşaallaaaahhhh

düşünceli kız tmm efferin kız sana çok ince düşünüyn tam Türk kızııı maşaallah :1hug:

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLİK YERİ
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
İlarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------İstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------İstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

:lepi:Şafağı yarilayanlar :lepi:................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance: -
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağrı.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Yazmış olduğunuz Metin 8102 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 5000 Karakter sayısına indiriniz.

şu sebepten dolayı özelden atamadım ayrı ayrı eklemem gerekiodu sn burdan alırsın artık

yok dirimcim çocuk yok
olsaydı belki bana arkadaş olurdu bir de benim annem vefat etti askeri gidişinin 1. ayında:gitme:

:lepi:Şafağı yarilayanlar :lepi:................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance: -
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağrı.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

[/QUOTE]

kara sevdam canım benim
bizim şafak 30larda değil 20lerde düzeltebilirmiyiz
Şafak 24 turkbayragi
Erzincan'a selamlar

Yüksek müsadenizle bi liste de benden
Arjkadaşların yan yana yazılsa diye bahsettiği böyle bişey sanırsam
Sırf örnek olsun diye gönderdim
Şafak saymaya heeç niyetim yok
Sensible sen işini bilirsin bacım bizimki sadece tavsiye

Şeniz benim için hiç sorun olmaz canım. sayfada çok yer kaplıyor alıntı yapılınca ondan demiştim ben. Hangisini yapmak size daha kolay geliyorsa öyle yapın canım. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…