Ksa dnem Askerlik...

Bacım naptın sen
Bu adamların stresi hiç bitmiyor mu :1shok:
Şaka bi yana kızlar sizin de zorluk çektiğinizi
Sizinde onları özlediğinizi hatırlatın
Ve bu kadar üstünüze gelmelerine izin vermeyin
Onlar askerde diye cezasını siz çekmek zorunda değilsiniz

ben kıyamam ona hiç bişey demem bakmayın benim böle konuştuğuma üzgün olduğum için (

Son düzenleyen: Moderatör:

yok bebğim nerde bitsin bir erkek kaç yaşında olursa olsun çocuk gıbıler. Cocuktan sonra baba olma stresi sonra yaşlandım stresi yok hasta oldum ölcemmı stresi pış pış ta pışpış

o zaman bı taktık vereyim telefonu acınca o baslamadan sen basla mızmıza ben senı ozledm sensız duramıyorum.cabuk gel faln dıye aglamaya o zaman o ağlamaz o senı tesellıye baslasın bırazda hem ozaman senın durumununda vahım oldugunu onsuz olamıcanı anlar . Kendine güveni gelir dene bakalım sonucu bıldır emi .

Evet süper bunu deniyecem arar aramazopuyorumnanaktan Sonucunu hemen yazarimkaydirigubbakcemile5

Karşılıklı salya sümük ağlaşırlarsa nolucak
Artık komutan gelir askeri pışpışlar :roflol:
suchalovelyday gelir biz pışpışlarız kaydirigubbakcemile3
Ama iyi bi yöntem onlar sızlanmadan tıkıverin lafı ağızlarına
Sizde kendi zorluklarınızı anlatın

Aaaaa bende ota bip'e muhalefet oldum
Kendimi hiç beğenmedim
guz_1 kusura bakma canım
Benim sıpadan hala haber yok
Azcık depresifim

evet süper bunu deniyecem arar aramazopuyorumnanaktan sonucunu hemen yazarimkaydirigubbakcemile5

arada nefes al da abartma bunları soylerken onra abartıya kacarsan ters teper . Yeter zaten canım sıkkın bıde sen sıkma falan dıyebılır. Ayarı tutturmak lazım. Erkek mılletını yola getırmek zordur . Binbir çeşit seyi hesaba katıp davranacaksın her lafına önceden cevabın hazır olacak acınca nerdesın nıye gec actın derse ne dıcen , moralı bozuksa ne dıcen, yada sen ne gezıyorsun derse ne dıcen bunları hep dusunmen lazım bır sure tabi öyle cumleler kuracaksınkı sana laf soylemeye mecalı kalmıcak gülerken ısır taktıgı yanı. Ama bırde yola geldimi artık kovsan gıtmez.

Hııı son bıŞey erkek kısmına her zaman olumlu aĞlayın yoksa kaÇar gıder sıkılır. Ben senı cok Özledım Öhhhhhhh (aĞlıyorsunuz) ama bu gunlerde gecek bılıyorum yıne yamda olacaksın eskısı gıbı. Sensız olmak Çok zor hep aĞlıyorum ama bu ayrılıkta kıymetını daha ıı anladım falan gıbı olumlu bıtsın aĞlayıŞlar ok

kızlar bizde az şeytan değiliz hani:jeyyar: bu taktiklerin hepsini uygulayacam yerimseniben

Allah kolaylık versin kızlar
ne zordur bir ben bilirim birde Allah
ben evliydim ve eşimin ailesi ile birlikte yaşadım kabus gibiydimafoldumben
hem onun özlemi hemde stres akannehir

ama o kadar yüz vermeyin :mymeka:
oraya gitmelerinin nedeni sizlermisiniz yapmak zorunda oldukları bir durum var ve mecburen yapacaklar
size nazlanamazlar bi kere buna izin vermeyin
ben hep kendim nazlandım hatta
eşim benim nazımı çekti
:asigim:

:roflol::roflol:

bunları okusalar yüz ifadelerini merak ediyorum :roflol:
çok fenayız valla:))

Benimki biliyor bide bu siteye girdiğimi en son evlerine gittiğimde açık bırakmışım incelemiş siteyi kaydirigubbakcemile3 umarım unutmuştur gelince okusa düşünemiyorumakannehir

benim eşimde benim uyuymamama takmıştı dün
neden sabahlıosun düzenin bosuldu akşamlara kadar yatıosun
o yüsden kilo alamıosun...
ya uyuyamıorum diorum yok elimde değil diorum yokk
azcık atıştık bundan...
biliorum beni düşünüo ama uyuyamıoruum yaaa
o yüsden heç uyumadım bu akşam erken yatmak için mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…