Ksa dnem Askerlik...

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

sorma yine aradım
nerdesiniz diye
yarım saat sonra çıkıcam kargo yok :umursamaz:

ya kızlar kargo adrese gelip bulamassa benim mi gitmem gerekiyor almaya
yoksa beni bulana kadar gelir mi? :icecream:

sorma yine aradım
nerdesiniz diye
yarım saat sonra çıkıcam kargo yok :umursamaz:

ya kızlar kargo adrese gelip bulamassa benim mi gitmem gerekiyor almaya
yoksa beni bulana kadar gelir mi? :icecream:

kargo şirketine göre farklılık gösterebilir belki ama benim bildiğim senin gitmen gerekiyor.çünkü onlar geldik bulamadık diye kağıt bırakıyolar.ama gün içinde onlara ulaşırsan eğer ve rica edersen şubeye gidip ürünleri bırakmadan sana bir kez daha uğruyolar.ama şubeye geri götürmedilerse

hazırız tabiii :lepi:turkbayragi

kırmızı olmak için dua ediyorum hep...geçsin artık günler...bitsin biran önce....

Canımcım şimdi aradı nişanlım dün öğlenden beri aramamıştı çok merak ettim bişeymi oldu dedim
eğitim ler anamızı ağlatıyo dedi bebeğim mafoldumben
yani düşünme üzülme azbiraz sabır bak kaç kişi sana moral veriyoruz hala kötüyüm diyosan geliyoo terlikk klava:

Haklısın canım herşey rayına oturmadan evlenmek doğru değil. maddi yönden bir hazırlık yapmak, plan yapmak gerek. Herşeyi borçla halledersen evliliğin ilk zamanları kötü geçer. Benimki araba alayım diye tutturdu mesela. Hayır dedi, eşyalarımızı peşin fiyatına alalım sonra arabayı düğün takılarıyla alırız nasılsa.
Bizde iş kaygısı yok allaha şükür. ama bize de aileler destek olamayacak. benim ailemin bir evi var, bir tane daha alacaklar allah nasip ederse. onu benim üzerime yapacaklar ama düğüne katkı sunamayacaklar. Onun ailesi de katkıda bulunmayacak.
Bizim düğün mayısın son haftası olacak ama birkaç gündür mart ayında olması yönünde konuşuyoruz. Geldiğinde kesin bir karar vereceğiz canım.

Eeee nasıl alacak uçak biletini peki canım? Ben de alalım biletini diyorum ama beni dinlemiyor ki! Sonra en pahalı koltuklar kalıyor değil mi?

Valla diyorlardır beklerim :roflol:
Bazen çok eziyet ediyorum ama hakediyorlar. Sınırlarını çizemiyorlar bir türlü ben de öyle olmaz böyle olur diyorum.
Benim de takılara karşı alerjim var. Özellikle yüzük takılmasını hiç sevmem. Gördüğüm anda alır atarım çöpe =)

canlarımmm onurum aradı sonunda...dediğiniz gibi kantinde kart bitmiş günlerdir o yüzden arayamıyorum dedi...bi arkadaştan istemiş sonunda...annelerinden önce beni aramış.nasıl mutluyum yaa...

canlarımmm onurum aradı sonunda...dediğiniz gibi kantinde kart bitmiş günlerdir o yüzden arayamıyorum dedi...bi arkadaştan istemiş sonunda...annelerinden önce beni aramış.nasıl mutluyum yaa...

ya ooohh beee
yoksa kaybedicektik kuzum seniimafoldumben
bak yine uzun süre aramazsa bukadar sıkmıycaz kendimizi emiiii tatlımm

tamam canım benim...kartı yokmuş meleğimin..ve annelerinden önce beni aramış kıyamam ben ona yaa.nasıl sevindim....ne kadarda haklıymışınız kızlar...üzmücem bida bu kadar çok kendimi..

gözün aydın ceren. Bundan sonra da aramıyor diye umutsuzluğa kapılma canım.

cok sevindim canım benimkide oglen aradı diyemedim burda uzulme diye opuyorumnanaktan
bundan sonra kendini cok uzme zaten hep ucuncu gun ararlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…