Ksa dnem Askerlik...

evet annesini ablasını beni bide kuzenini aramış...erkek arkadaşlarını bile aramamış...

beklicem onu...hiç bi hata yapmadan beklicem..eğer geldiğinde biterse herşey kendi kaybeder demi?

bız ustumuze dusenı yapalım once de gerısınde oyle bı durum olursada Allah vermesın ama gerı donup onu anmam bıle...
sızın ne kadar zamnlıktı ılıskınız?

dalga geçiyolar benle bekliyorum diye

o ihtimali askere gittiğinden beri düşünüyorum..herkes orda soğucak falan diyo...

yok canımmmmm
evet eerkeklerin psikolojisi askerdeyken çok değişir.ama bu askerlik stresini atlatırken yanında olan kadınlar erkeklerin baş tacıdır.Kim yazmıştı hatırlamıyorum ama aynen şu söze katılıyorum bir erkek askerdeyken ve parasızken yanında olan kadını baştacı yapar.

umarım öyledir canım benim...

hiç beklemediğim insanlar bile dedi bunu...hadi hadi askerlik tam zamanı bırak hem sende daha kolay unutursun diyolar...daha da bi bağlanıyorum onlar öyle dedikçe
Canım neden öyle diyorlar
sanki sana çok çektirmişte millet tam zamanı kurtul diyor ben anlamadım????

Canım neden öyle diyorlar
sanki sana çok çektirmişte millet tam zamanı kurtul diyor ben anlamadım????

banada öyle geldi
bir de çok kıskanç diyosun belkide adam biliyo senin çevrenin sana böyle kötü akıllar vereceğini o yüzden korumaya çalışıyo çevrenden seni olamazmıı kiii?

ağlıcam şimdi ama
alçak mng ya kötükedihüso
stres olsum şimdi

wala canım ben olsa yarım saat daha beklerim gelmezse ararım ağzıma geleni sayarım
dün gelmiş kargo dün aramamışlar bugün sabah aramışlar birde üstüne bugün akşam olmuş hala getirmiyolar terbiyesizlerrrr
bak sinir yaptım ver numaralarını ben arıyım atıyım bütün stresimi üzerlerinde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi İlarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 İstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce İstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

hiç beklemediğim insanlar bile dedi bunu...hadi hadi askerlik tam zamanı bırak hem sende daha kolay unutursun diyolar...daha da bi bağlanıyorum onlar öyle dedikçe

:1shok:

Terbiyemi bozacam simdi:mymeka:

Sallama balim yaaa...

Bosveeer.. Kim ne derse desin..

Benimde en yakin arkadaslarimdan birtanesi, sürekli nisan uzarsa evlilik zor olur, iste bizim nisan uzasaydi evlenemezdik gibi laflar cakiyor..

Hatta gecenlerde ben dedimki bir yil daha bekleyecegiz..

Hemen cikisti "ozaman yürümez bu is!" su lafa bakarmisin..

onun bir akrabasida benim en en en yakin arkadasim, oda ona sinir oluyor cikisti hemen
o nasil laf dedi, yürümez ne demek, ayrilsin mi dedi.

Ay iste ben öyle demek istemedim falandir filandir, iste cok stresli oluyor nisanlilik dönemi felan dedi.

Yooo dedim bende, benim icin bu dönem cok daha rahat. Degisen bir durum yok ki, o orda ben yine burda biz aliskiniz, hem simdi aileler biliyor, olacakmi aileler nasil karsilayacak düsünceleri yok artik kafamda dedim, cok rahatim.

Kemküm etti lafini aldi. En yakin dostun bile fesatlik yapiyor.

Cokta tiiiiiiiiiiinnnnşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…