Ksa dnem Askerlik...

olabilir canım benide aramadıgı oluyordu 2 gun falan bende aynı telas ediyordum haklısın ama sıkma canını bazen sıkı olabiliyor cok is veriyorlar zaman olmuyor.. nerde askerdi

oralar daha sıkı olur kotu birsey olsa duyulurdu canım sıkma canını arar..benimki ankarada yapıyordu acemiligi 2 gunu bile geciyordu aramıyordu..

on saniye dogru diyorsun ama onemli olan o telefona gidebilmek iste komutan surekli baslarındaysa yapamıyordur eminim oda sesini duymayı cok istiyorsur sabret canım arar:)

benimkide günde iki defa arardı bu gün iki dk konuşabildik mutfak sırası bize geldi temizlik yapıyoruz dedi yani anlıycağın burda ne halde olduklarını bilmediğimiz için haklı olarak endişe içindeyiz ama onlar orda saçmada olsa bişeylerle uğraşıolar sıkma canını yarın arıycak emin ol onların sağlıklı olması yeter bize öyle değilmi
ben pazar günü gittim gördüm sana garanti kısa dönem askerlere çooookk iyi davranıyolar.ama bakma bizim erkekler biraz nazlı zor geliyo onlara :)
sen üzülme allaha sığın onun için dua et yeter
he birde ben 460 dan başlıyanları düşünüyorum çok üzgünüm ama onlar bana haz veriyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…